Separačnú úzkosť

Separačnú úzkosť je úzkosť poškodením, čo sa väčšinou nachádzajú v detí. Separačnú úzkosť rozvíja, keď dieťa stráca svoje starajú ľudia. Dieťa sa cíti bezpečný jeho primárnej starostlivosti darcu, a preto naznačujú neochotu sa oddelia od Caregiver jeho. Separácia obavy sú bežnejšie medzi dojčatá a batoľatá. Pre staršie deti sa úzkostné poškodením môžu spôsobiť utrpenie. To má vplyv na ich sociálne a akademického života. Príznaky úzkosti oddelenia sú depresie rád, smútok, apatia, stiahnutie apod Pri oddeľovanie úzkosti trpia deti je ťažké sa sústrediť na štúdium a pobyt sa často obávajú, že ich rodinní príslušníci môžu zomrieť. V dôsledku oddelenia úzkosti detí dostať sa bojím sama na posteli a skúseností sny. Deti trpiace separácia úzkosť je približne% 4. Mladých chlapcov a dievčat, obe trpia separácia terapiu keď počet dievčat trpiacich separácia liečby vyššia ako chlapci.

Vzhľadom na separáciu úzkosť dieťaťa, trpí nadmernou núdzi pri oddelené od Caregiver hlavné.

Tiež obávať straty alebo poškodenia prichádzajúce primárnej Caregiver k. Deti sa v tomto prípade ukazujú rekurentní nechuť chodiť do školy alebo iných miestach, pretože strach zo separácie. Tieto skúsenosti ukazujú neochota nočné mory a ísť spať bez významnej dospelých v okolí. V prípade rozchodu úzkosť detí do opakovanej fyzickej sťažnosťami. Príznaky úzkosti oddelenia začína pred 18. rokov. Príznakov separácia terapia posledné dieťa, zvyčajne za štyri týždne alebo dlhšie. Oddelenie terapia vedie zlý vplyv na akademickej, sociálny a osobný život jednotlivca.

Na prekonanie tohto problému oddelenia úzkosť je potrebné zistiť bezpečnosť a dôveru v iných osôb ako rodičov. Niekedy je odluka úzkosť prekonať ale môžu prísť, keď je späť v strese. V neznámej situácii detí zdá sa trpí separáciu úzkosť viac. Deti, ak ochorie zvlášť keď sa v nemocnici, a musia prejsť stres páči, na bolesť, chorobu, sa zdá, že trpí viac zo separácie úzkosti. Chcú sa rodičia vedľa nich, a keď si?t si, že sa stat pocit nešťastné. Aby sa predišlo tejto situácii je užitočné pre materské sprevádzajú dieťa počas liečby, kedykoľvek možný. Ak nie je možné, môžete si dať aspoň pred vystavením situácie.

Liečbe úzkostných na separáciu starších detí môže začať s poradenstvom pre rodičov a dieťaťa. Informácie o novej účinnej techniky v rodičovskej pomôže rodičom veľa. Niekedy lieky proti úzkosti-show dobrými výsledkami. Pre dysfunkčnosti prípadoch liečbu obsahuje individuálna psychoterapia, rodina terapie a rodinnej výchovy. Pre dojčatá je-li určité materská starať techník možno prijať, potom odluka úzkosti možné prekonávať. Na dieťa je náchylnejšie na separáciu úzkosť víc, keď je hladný, unavený alebo chorý tak vedenia, ktoré do úvahy by rodič od dieťaťa po kŕmení a po ňom zdřímnout. Musíte zabezpečiť ho Vášho návratu, keď budete ďaleko od svojho dieťaťa. Zaoberať sa dieťa trpiaci úzkosťou separácia musíte zostať v pokoji a porozumením.

Separačnú úzkosť v Psy
Útok Úzkosť a depresia
Benzodiazepíny
Úzkosť Fórum
Panic
Valium
Príznaky Úzkosť
Stres a strach
Príčiny Úzkosť
Výskum Liečba poruchy Úzkosť
Duloxetín, Cymbalta