Úzkosť a depresia

Vzťah medzi Úzkosť a depresie sa úplne bežné v moderným svetom. Do konca devätnásteho storočia, úzkosti a depresie sa stala klasifikované samostatne ako oboch použité k často vyskytujú spoločne. Úzkosť je charakteristickou črtou je to, že sa nachádza vo väčšine ľudí. Zvyčajne to pomáha s individuálnym vzdelávania, ostražitosť a všeobecné plnenie. Ale keď sa úzkosť zvyšuje, to škodí jednotlivca znížením výkonu pozornosť a kvôli osobitným zmesi emócie.

Vzťah medzi Úzkosť a depresia
Depresia pokrýva širokú škálu problémov od krátkej doby života neschopnosti dlho. Je to stav mysle, ktoré sú definované ako nedostatočnú činnosť a negatívne zmysel insuficiencia. Ak osoba trpí depresiou, on zážitky pocitov smútok, pochmurnost a zostane pokles nálady. Duševných porúch, ako sú úzkosti, depresie, a iné fóbie je možné ľahko ošetriť.

Mierna depresia niekedy stáva ťažšie odlíšiť z úzkosťou. Úzkosť, keď sa extrémne, môže vyvolať depresie.

Keď úzkosť a depresia zmesí dohromady tvoria života sa poškodený naozaj nejde. Niekedy je to vidieť že individuálne aj sklon spáchať samovraždu dôsledku nešťastia.

Príčiny a Úzkosť Depresia
Obe tieto poruchy comprehended môžu byť len vtedy, keď sa dostanú ku krajnej úrovne. Do dátumu, nie príčiny najmä depresie a úzkosť bol identifikovaný alebo uznané. To je veril, ktoré lekárov a psychológov že emocionálne a fyzické príznakov tieto dva druhy poruchy nálady viedla z chemickej nerovnováhy existujú v osobe?s mozgom. Depresie môžu byť výsledkom rôznych druhov skúseností, už od detských dní na neskorší život.

Rovnako je jasné že ani mierne príznaky úzkosti, čo môže viesť až významné dôsledky priebehu depresie a kombinácii akékoľvek príznaky úzkosti sa primárne depresia musia byť vzaté do úvahy.

Príznaky depresie a strach
Ak osoba trpí depresiou si skúsenosti príznaky, ako zmeny v spacích a chuť modelov, porušené myslenie, samovražedné úmysly, pocit beznádeje, bezcennost, nevhodné viny, strata radosti alebo záujmov, neschopnosť sústredenia a ďalšie duševné poruchy. Fyzické príznaky zahŕňajú stomachaches a bolesti hlavy.

Úzkosť a depresia Liečenie
S užívaním drog, sprevádzať psychoterapia, poradenstvo, kognitívne aj behaviorálna terapia, a niektoré ďalšie súvisiace techniky, úzkosť a depresia sa dá liečiť. Fyzikálne ošetrenie, ako psychosurgical postupov, pravidelné cvičenia a Elektrokonvulzivní terapie a tiež zlepšiť liečbu a úzkosť a depresia-li doporučeno a praktikoval v správnej ceste.

Rys Úzkosť
Ako Znížiť Úzkosť
Stresujúce udalosti
Úzkosť liečia
Panic úzkosť Attack
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením
Úzkosť Sociálna pomoc
Úzkosť
Zovšeobecnenie úzkostné poruchy (GAD)
Citalopram (Celex)
Ťažké Úzkosť