Stres a strach

Z lekárskeho hľadiska, bolo nájdených že symptómy stres a úzkosť, keď to?y chronickej povahy, ktoré môžu narušiť normálny život jednotlivca. Psychologického stavu úzkosť je definovaná somatické, kognitívne, emocionálne a behaviorálne prvkov. Tieto prvky spolu kombinovať vytvoriť pocity zvyčajne označené ako starať, strach alebo obavy. Stres môže vzniknúť v dôsledku nejakej situácii alebo myslenia, ktoré predstavuje osoby, cítiť zlosť, frustrovaní, alebo starosti.

Stresu a úzkosti Vzťah
Stres a strach sa vzťahom, ktoré sú často sprevádzané srdca palpitations, hrudníku, nevoľnosť, bolesti hlavy bolesti žalúdka, alebo dýchavičnosť. Somatically, telo pripravuje individuálne ako naložiť s hrozbou, keď srdcového rytmu a zvýšenie krvného tlaku, spolu s zvýšenie potenie, imunitný a zažívací systém funkcií je zadržiavané a prietoku krvi na hlavné svalové skupiny, zvyšuje. Pri extrémne stres a úzkosť príde spolu individuálne nielen trpia narušené duševné zdravie ale aj fyzické ťažkosti.

Podľa niektorých psychológov, extrémne namáhania podmienky sú pre ľudské zdravie škodlivý, ale mierne napätie je docela normálne, spíš to ukáže byť užitočný v mnohých veciach. Ale, stres je synonymom prevažne negatívne a škodlivé podmienkach.

Príčiny stres a úzkosť
Na jednom mieste v živote, všetci trpia stres niekedy spárovaná s úzkosťou. Vzťah dopytu, tlak na pracoviskách, fyzické a mentálne zdravotné problémy, termíny zasadnutí, snarls dopravy, orezanie napätím, všetky podobné situácie a podmienky, vyvoláva stres. Každý jednotlivec má svoju vlastnú stresu metód. V niektorých, stres vyvoláva pozitívne výsledky, zatiaľ čo vo väčšine, zdôrazňujú-navodené obavy a negatívne pocity mať tendenciu pretrvávať aj zvýšenie alebo prehĺbenie.

Symptómy stresu Úzkosť
Fyzické príznaky stresu patrí podmienok ako je napätá svalov závraty, nezaměřený úzkosť, srdcový tep a rýchle. Stres núti telo a myseľ musí byť pripravený utiecť alebo bojovať v náročnú situácií. Stres môže viesť k bolesti hlavy, poruchu, syndrómu podráždenosti čriev, alergiách, backaches, nespavosťou, únavou na choroby ako hypertenziu, astma, srdcové choroby, cukrovka, a dokonca aj rakovinu. Keď sa tieto faktory stresu dostať kombinácii sa úzkosť, to naozaj je ťažké existencie pre jednotlivcov.

Stres a úzkosť Liečba
Stres môžu byť liečené relaxačné techniky, ktoré zahŕňajú fyzikálne cvičeniach, meditáciu, hlboké dýchanie, počúvať upokojujúcu hudbu, masáž, niektoré prírodné a alternatívne metódy, techniky a osobný rast, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Keď stres a úzkosť spája dohromady jednotlivca, musí prejsť poradenstvo, kognitívne, a behaviorálna terapia, použitie liekov, atď

Fenelzín (Nardil)
Buspirón (Buspar)
Zoznam fóbií
Stres Striedanie
Skúšobná Úzkosť
Imipramín (Tofranil)
Psychoterapie
Stres management
Obsedantně-kompulzívna porucha (OCD)
Bylinné Opravné prostriedky na liečbu Úzkosť útokov
Úzkosť Striedanie