Úzkosť v Psy

Úzkosť u psov rozvíja hlavne v dôsledku strachu alebo Nelíbí o určitých veciach. Psy niekedy dostanem strach zo bola izolovaná čo vedie k nežiaduce správanie v nich. Psi trpia úzkosti, čo môže viesť až dokonca záchvaty paniky. Oddelenie úzkosť a iných formách stresu vykazujú nežiaduce správanie na psoch. V úzkosti u psov môže objaviť vďaka niekoľko dôvodov, ktoré obsahuje, alebo thunderstorms strachu z neznámych osôb, averzii k ľuďom určitý vek, pohlavie alebo rasu. Na úzkosti u psov aj výsledky agresie psa voči iným psom, alebo dokonca na ľuďoch.

Psy sú sociálne živočíchy a šteňatá show prírodné príloh s ich matkami. Ale keď šteňa izolovaný z jeho matka je zobrazené hviezdy zadržanie jeho vlastníkom. V dôsledku silného dlhopisov medzi vlastníkom a šteňa sa tvorí. Ale zároveň, keď sa pes príliš závislá na jeho majiteľa, to začína pocit neistá, keď zostal sám. Pocit neistoty vedie k úzkosti u psov. Príznaky úzkosti u psov je videl v správaní porúch u psov.

Príznaky úzkosti u psov je viděl v nadmernom stekaniu a brečet, deštrukčné správanie, defekaci a močenie v nevhodných priestoroch, depresiou a hyperaktivity. Najbežnejšou formou úzkosti na psoch, oddelenie úzkosť dôsledkom abnormálne sklonu k závislá. K tomu dochádza v dôsledku rad dôvodov, ako zbavenie pripevnenia ranom veku, predčasné odlúčenie šteňa z jeho matka, náhlu zmenu životného prostredia atď psov trpiaci separácia úzkosť ukazuje niektoré niektoré príznaky podobné starosti sa stanú v čase podania odchodu majiteľa, po majiteľovi z izby k izbe, whimpering, trepaním alebo dokonca stane agresívne ako vlastník snaží odchyľovať. Psy s odluce úzkosť začína poškriabaniu a kopat za dvere a okná pre monitorovanie ich vlastníkom a niekedy prežúvať domácnosti objektov. Niektorí psi stáva depresívne a jedálenský alebo nápojové lístky, keď sa majiteľ preč. Príliš veľa separácia úzkosť príznakov, hnačka, zvracať atď
V dóze trpiaci úzkosťou problémy dostať nad vzrušená, keď sa majiteľ vráti domov a stretnúť v neobvykle dlhotrvajúci pozdrav.

K liečbe psov trpiaci úzkosťou trestaní Prepravky výcvik a poslušnosť prípravy môžu mať. Trestanie prepravka prípravy sa však neodporúča ako prijateľné metódy liečenia separáciu úzkosťou. Pred liečbou problém jeden musí byť istý reálny dôvodom problém. Najčastejšou formou liečby priaznivý pre separáciu úzkosť je plánovaným odletom. V tomto psovi je to zvyknúť na sériu krátkych odlety. Ten pes je sám po veľmi krátkom intervale v počiatočnom štádiu ako stresovej reakcie dochádza veľmi skoro po odchode vlastníka. Bolo mať na pamäti aby vlastník vracia pred nástupom k úzkosti a akonáhle sa majiteľ psa nezabudnite, že nie je zdôraznené, mu môže zvýšiť odchodu obdobie. Anti-úzkostné lieky používané v určitých prípadoch pri liečbe psov trpiaci úzkosťou.

Zvládnutie Úzkosť
Prekonať strach
Genetika
Detstvo Úzkosť
Ako sa zovšeobecnenie úzkostné poškodením diagnostikovanou
Cure Úzkosť útokov
Tranylcypromín (Parnate)
Lorazepam (ativan)
Úzkosť Ako Emotion
Psychoterapie
Považovanie úzkostné poškodením