Separačnú úzkosť v Psy

My všetci hovoriť úzkosť medzi ľuďmi. Ale iné stvorenia ako psi majú rôzne druhy úzkosti taky. Separačné úzkosti u psov patrí medzi najbežnejšie medzi všetky. Dokonca aj vaše zvieratko pes mohol utrpieť z tohto typu úzkosťou. Existuje niekoľko základných dôvodov, ktoré sú zodpovedné za tieto druhy duševného stavu medzi zvieratá patriace do psie rodiny. Vejdětež nasledujúcich získať presnejšie informácie o hlavných príčinách a účinkoch oddelenia úzkosti u psov.

Ako separačnú úzkosť sa koná:
Separačnú úzkosť na psoch sa koná, keď sa děsí získavanie oddelené od ich majiteľom. Tieto ochorenia nemá spojenie s prehistorickej doby psov. V presné, psov trpia touto chorobou v tomto konkrétnom moderného veku. Psy už dlho priateľov ľuďmi. Takže majitelia hrať role veľkého významu v ich živote. Psy, myši, mačky a papagáje majú toto spoločné príznakom medzi nimi. Všetci sú neschopné žije bez ich vlastníkmi. Môžete sa často oznámenie vášho psa chová netradične, zatiaľ čo ven vašich domov.

To sa deje, pretože sa bojí straty vám večne. A to je, oddelenie úzkostné u psov.

Všeobecné PRIZNAKY separačnú úzkosť v Psy:
Existujú niektoré spoločné príznaky, ktoré sú zistené u psov. Separačnú úzkosť (EDA) je možné ľahko odhaliť. Mnohí z nich začať kopanie, pawing, žuvanie a mnoho iných aktivít, čo nie je bežné. Tieto zlé znamenia správania sú vidieť zároveň zachováva vás dostat von z domov, a niekedy, po ktorej ste opustili miesto za hodinu alebo viac než to. Symptómy sú tiež dôležitými keď sa vrátil. Váš mazlíček môže začať skáču s radosťou Vám poškriabaniu a mnoho iných aktivít sa na vás zase späť. ?Pack? je dobre známy pojem používaný pre šteniatok, ktoré nadobudla ich dospievania. Všeobecne platí, že sa bojí stratiť dotyk s?balenie?, čo vlastne znamená rodiny, ktoré vlastnia.

Hlavnou príčinou je separačnú úzkosť v Psy:
Šteňatá, domáce zvieratá, ktoré sú u niektorých rodín sú odoberané ich matkami a súrodencami. Toto odlúčenie od svojej rodiny cast ovplyvňujú ich mysle ktoré zostáva v celej svoje životy. I keď všetky hlavné príčinou nie sú zatiaľ odhalilo, to začátcích separácie sa považujú za jedno z hlavným príčin pre separáciu úzkosti u psov.

ESCITALOPRAM (Lexapro)
Úzkosť v Psy
Prekonať strach
Úzkosť lieky
Typy Úzkosť
Lorazepam (ativan)
Považovanie úzkostné poškodením
Stres
Srdce Palpitations Vzhľadom k Úzkosť
Nálada
Nakladanie s Úzkosť