Stres

Stres tensed odkazuje na psychickej a fyzickej kondície vyplývajúce pre obrovské napätie. Fyziologickom stave a rovnováhy tela je stratil vďaka neustálym stresom. Stres sa môže objaviť v dôsledku nejaké nadmerné nepriaznivé podmienky, v živote. Dnes väčšina ľudí trpiacich stresom kvôli neobmedzenú tlak na pracoviskách, rovnako tak ako v bežnom živote. Stalo sa tak vzhľadom k rýchlym tempom našich životov a túžba vyniknúť. Každý ľudí nemožno zvládať stres situáciách inteligentne sa v dôsledku stresu vytvárať a nežiaduce účinky v ich mysle a tela. Ak stresové situácie naďalej vytrvalo potom môže spôsobiť aj vážne choroby a smrti. Ľudia by sa malo vždy usilovať zvládnuť stres situáciách s pokojom temperamentu.

Niektoré fyziologické reakcie nastáva vtedy, keď ľuďmi stretnúť stres situáciách. Všeobecne ľudský mozog tele umožňuje prijímať obrannej kroky pri akejkoľvek situácii zdá náročné. Telo uvoľňuje hormóny, ako adrenalín stres a kortizonu, ktoré v priebehu času.

V dôsledku toho sa krvný tlak sa zvýši, a telo začne reagujúce na týchto situáciách. Je-li telo dokáže vyrovnať s stresovej situácii sa stresu hormónov zvykne s menšou šancu úzkosť a stres.

Pokiaľ subjekt nespĺňa s dôrazom situácia na hormóny nie sú uvoľnené do krvi na dlhú dobu. To viedlo k nepriaznivej situácii v organizme ako je svalová kmene, úzkosť svetle myslenia, strata pamäti nervových členeniach srdcový tep a rýchle. S pretrvávajúce stresové situácie tela sa neustále stave poplachu. Ak sa situácia sa zvýšili potom tela môže rozvinúť chronický psychosomatické ochorenia, vedúce k rozpisu imunitným systém tela.

Nadmerný stres môže spôsobiť rôzne abnormality a nežiaduce účinky. Ľudia si ťažké bolesti, alergiu, backaches, nespavosť, časté prechladnutia, syndrómu podráždenosti čriev, poruchu, strata pamäti a únava. Ľudia môžu dostať až postihnutých chorobou, ako cukrovka, astmou, rakoviny a srdcových problémov.

Úzkosť a stres, môže dôjsť k ľuďom rôzneho veku. Stres môže rozvinúť v dôsledku namáhania vzťah, tlaku na pracoviskách, na schôdzi ciele, tlaky rodiny, ekonomických problémov a viac. Existujú určité spôsoby, v ktorom osoba môže udržať stresové situácie. Zmena denného života pomôže veľa. Ľudia trpiaci stresom môže praxi cvičení a jóga. Môžu sa tiež prax sprostredkovania skoro ráno alebo po vracajúcich sa z práce. Hlboké dýchanie, masáž, sauna zmierniť horúce kúpele a vôňou terapia pomôže hodně v znižovaní stresu. Hudba je veľký stres manažérov. Uklidňující hudbu relaxuje myseľ a je stres zdarma na dlhú dobu.

Podľa mnohých psychológov ‘stresového’ situáciách majú aj niektoré dobré účinky. Stres posilňuje vnútorný potenciál stimuluje ľudí pracovať s využitím ich úsilie a maximum energie. S vydaním hormóny stresu tý rýchlosti a sústredenie sa na prácu zvyšujú. Kreatívneho hľadiska jednotlivca sú najlepšie odhalili prostredníctvom stresu. Z tohto dôvodu je potrebné zdôrazniť miernym v našom živote.

Chcete vedieť viac o strese prechádzať nasledujúce odkazy:
Stres management
Stres Kameňolom
Stres Striedanie
Teplo Stres

Existenciálnu úzkosť
Klomipramín (Anafranil)
Prekonať strach
Kognitívne-behaviorálna terapia
Tricyclics
Počas fyzickej pocity Úzkosť
Ako sa Úzkosť diagnostikovaná
Pomoc pre Úzkosť
Faktory životného prostredia
Nakladanie s Úzkosť
Komplikácií Úzkosť Liečba