Stres Kameňolom

Zlomeniny v kostiach sú niektorí z spoločný incidentov v lekárskej vede. Stresové zlomeniny sa jeden z typov hlavne spôsobené nadmerným tlakom na kosti. Ale pokiaľ ide o schválení je to zlomenina je nevyčerpávajúci povahou. Existujú aj rôzne druhy ktoré sú u týchto všimli stres problémy. Vplyv tohto napätia je vážna a preto lekári musia byť veľmi opatrní ohľadom liečby týchto ťažkostí. Prezrite si nasledujúce zhromaždiť cenné informácie o rôznych aspektov, ktoré sú spojené s stres fraktúr.

Povaha Stres Kameňolom:
Bolesť u všetkých typov stresovej zlomeniny je lokalizovaný. Určitá časť kosti trpia tejto zlomeniny a výsledok je hrozný Bolesť môže prejavovať v istej časti tela. Telesnej hmotnosti je jedným zo základných faktorov, ktoré priamo súvisí so zlom. Obyvateľov, ktorí trpia obezitou trpí mája bolesti, zatiaľ čo ľudia s štíhly orgánov nesmú stretnúť taká horká skúsenosť. V skutočnosti, nadmernej telesnej zvyšuje aj riziko vzniku fraktúry dostať viac komplikuje.

Športové osoby sú niektorí z najhoršieho trpiaci tohto druhu bolesti ak ísť o ignorovanie problém.

Hlavná procesu Diagnóza:
Existuje niekoľko postupov nasleduje za správne diagnózy stres fraktúr. Hlavný rozdiel medzi stresom a zlomeniny všetky ostatné typy zlomenín je X-Ray testov nie sú schopní dohledat fraktúre v týchto prípadoch. To je dôvodom, prečo ísť k lekárovi Všeobecne MRI alebo CT Scan. A 3-fázová kostnej scan tiež stačí k odhaleniu presnú polohu tejto zlomenina. Tieto testy boli ľahko dostupné vo všetkých moderných dojčiace domovy a nemocnice existujúce v mestách. Prvotným vyšetrovaním ako všetky skúšky je potrebné.

Liečby stresovej Kameňolom:
V prípade, že stres fraktúr koná na niektorých aktívnych Kosti, silné výsledky môže prebiehať. Takže kompletný zvyšku je potrebné všetkých pacientov. Najmenej 8 dní sú potrebné pre prírodné liečby týchto zlomenín. Rehabilitácia je predpísaná k niektorým pacientom, ale zaujíma potrebné vziať takže tieto cvičenia nie sú uskutoční skôr. To môže poškodiť prírodné vyliečiť proces, čo sa má uskutočniť do určitej lehoty. Elektromagnetické stimulácia je tiež jeden z najefektívnejších postupov používaných na liečbu pre stres fraktúr.

Stres Kameňolom
Benzodiazepíny
Známky Úzkosť
Ako sa Úzkosť diagnostikovaná
Útok Úzkosť a depresia
Vzhľadom na hrudi Úzkosť
Valium
Alprazolam (Xanax)
Úzkosť drogy
Selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs)
Venlafaxín (Effexor)