Stres management

Stres sa vzťahuje k prílišnej psychickej a fyzickej kmeňa, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku nepriaznivých okolností, v našom živote. Stresujúce situácií objavujú v dôsledku tensed vzťahy, nadmernej únave a tlakov v profesionálnom živote, a obrovskou záťažou štúdia v čase skúška. Nadmerný stres v živote môžu viesť niekoľkých mimoriadnych vplyvov na mysle a tela. Ľudia podniku stres pretrvávajúce čase môžu čeliť niekoľkých psychologických problémov, ako stratu pamäti nadmerný hnev a depresie. Hyper účinky stresu patrí nespavosť, vysokom krvnom tlaku, ochorenia srdca, mŕtvice, alzeimers, astmou a diabetes. Preto v dnešnej rýchle tempo živote stresu je veľmi potrebné. Ľudia by mali vedieť zvládať stres situáciách skutočne na udržanie zdravého životného štýlu a šťastný.

Stresu pomáha pri udržiavaní psychického stresu situáciách účinne s použitím niekoľkých metód a technológií. Rôzne vedecké výskumy a štúdie o strese odhalí že stres je spôsobený špecifickou života ORS zdôrazniť, ktoré organizmu vyrovnať sa uvoľňuje niektoré stresové hormóny.

Transakčné model a vrodenú zdravie model je na dvoch modeloch stresu. Podľa transakčné model prvý krok stresu je rozpoznať faktory, ktoré sú potrebné pre stres a určenia spôsobu ich kontrolu. Treansaction model interpretovať stres v dôsledku transakcie, medzi ľuďmi a životným prostredím. Tento model kladie dôraz o individuálny schopnosť kontrolovať a riadiť stresu o nepriaznivých situáciách. Stresové situácie môžu viesť k genial účinok pri stres situáciách budú prichádzať ako povzbudenie a náročné prvky miesto nadmerného tlaku alebo ohrozenia. V týchto prípadoch sa jednotlivci sa budú môcť za účelom zlepšenia ich zručností, urýchli svoju prácu a zlepšiť ich koncentráciu ponúknuť efektívnejšie vyrába. V zdravotníctve Realization modelu je myslenie procese individuálne, ktoré reagujú na okolnosti stresujúce v nepriaznivé alebo pozitívnym spôsobom. Podľa tohto modelu sa vyskytuje stres z pocitu neistoty a negatívne myslenie. A v pokoji a v pohodě disposition spolu so všeobecnou inteligencia a pocit z dobre-pričom nemusia viesť k stresujúce situácie ovplyvňujú fyzický aj psychický stav zle. Je to proces tvorby jednotlivé zmeny vo svojom myšlienkovom procese, stres možno znížiť.

Existuje množstvo techník, ktoré pomáhajú v úspešných stresu. Time management jeden z hlavných postupov, ktoré pomáha zabitie stresu rozsiahle spôsobom. Ostatné obľúbené spôsoby stresu sa výkonu, sprostredkovanie, autogenic tréningy, riešenie konfliktu, poznávacie terapia, sexuálny styk, progresívnu relaxáciu a stres gule. Cvičenie a sprostredkovanie sú časté a väčšinou praktizované spôsoby stresu. Dnes rôznych ultra moderných spôsobov zníženie stresu bola odhalená. Moderného ľudia navštevujú parlors, správ centra, sauny podniknúť uvoľnenú vane, správ a vôní liečby stresu reliéfu.

Školenie Ako sa k liečbe úzkostné poruchy
Úzkosť prášky
Obsedantně-kompulzívna porucha (OCD)
Ako sa Úzkosť diagnostikovaná
Pomoc pre Úzkosť
Návykové látky
Ľudia s Úzkosť
Prírodný liek na strach
Prekonať strach
Separačnú úzkosť v Psy
Selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs)