Stres Striedanie

Sme moderná ľudí dneska neustále vystavení formulár stresujúce situácie. Musíme znášať stres ranom od rána, keď sa dostaneme až do pojedeme na posteľ v noci. Čelíme, a zdôrazňuje nadmerný škvrny zarobiť naše dni žije. V našom firemnom živote sme neustále sa usiluje o splnenie termínov. Sme pod neustálou únavy a vyčerpania, tak by sme mali byť dobre vedomí techniky a metódy stres úľavu pre nás zdravá a fit.

Autogenic Školenia výrazne pomáha pri odstraňovaní stresu. To je skutočne relaxačné techniky, ktoré vyžadujú sa praktizované za pätnásť minút denne. V každej relácii jednotlivca je daná možnosť voľby zvoliť akejkoľvek polohy, či sedieť, poležiačky alebo stojace. Posedenie v mediative pozície patria k najlepším príkladom autogenic príprave. Autonómny nervový systém organizmu účinne funguje prostredníctvom autogenic príprave. Toto školenie je vysoko prínosný psychosomatické porúch.

Kognitívna terapia je akousi psychoterapiu.

Terapia uvedomuje si myslel, že abnormálne výsledky v neprirodzené správanie. Kognitívne behaviorálna terapia zahŕňa doplní. Riešenie konfliktu je vedecký proces manipulácie stresujúce situácie. Metódy zahŕňajú pokojnú diskusiu medzi oboma stranami, predložením vzájomných sťažností a názory a záver prichádza na vzájomné riešenie.

Telesná aktivita je jedným zo spoločných spôsobov stres reliéfu. Telesná cvičenia pomôžu efektívne v strese. Aerobik umožniť striedajúce stres prevýšenia endorfínov tečúcou z karosérie. Rannej prechádzky a jogging niektoré sú jednoduché možnosti odstraňovanie stresu. Mladí ľudia môžu začať svoj deň zhovievavosť v rôzne športové aktivity ako je kriket, futbal, tenis. A i-tónovaný tele vydrží extra tlaky tensed situáciách. Rôzne cvičenia ktoré posilnili svaly a kosti umožnia riadny telo a myseľ. Strečink rôznych cvičení povzbudiť v receptory a pomáha zachovať silnú nervovú sústavu. Cvičenia tiež relaxovať svaly a zvyšuje hladinu krvného prietoku vo svaloch. Progresívna svalovú relaxáciu slúži ako dokonalý liečbu v dlhej a stresujúce situácie a pri ochoreniach, ako je nespavosť a hypertenzia.

Mediácia a jogy sú ďalšími efektívne riešenie stresu reliéfu. Meditácia zlepšiť koncentráciu a vplyv myšlienkovom procese. Sprostredkovanie konjugácie sú psychologické a fyziologické postupov, ktoré pomáha pri duševnej appeasement. Rôzne duchovné telá sú prijaté od praktík z hinduistickej a budhistickej kultúry. Existujú rôzne sedieť polohách do jogy a sprostredkovania. Najdôležitejšie medzi nimi aj slávny kríž je-legged Lotus postavenie na zasadnutí polohe. Chrbtica by mala byť vedená rovno po dobu meditácie. Rôzne gestá rúk označujú ako mudras je praktizovaný aj pre stres reliéfu. Oči sú zatvorené, a polovica polovice otvorený v čase meditácie. A zmeny v správaní vzorom jedna je možné pozorovať po prax jógy a meditáciou o jednotný čas. Telo a myseľ uvoľnene, koncentračné úroveň sa zvýši, logického uvažovania je indukovaný a existuje-appeasementem samostatne.

Úzkosť lekárstvo
Päť hlavné druhy strach porucha
Záchvaty paniky
Triazolam, Halcion
Teplo Stres
Nakladanie s Úzkosť
Detstvo Úzkosť
Valium
Stres a strach
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením
Stresujúce udalosti