Panic

Panic je jedným z hlavných psychologických problémov ľudí trpiacich strachom psychózy. Ľudia, ktorí sa stávajú obeťou tohto druhu psychického problému naraz stane trpia to. Panic môže poškodiť akúkoľvek fyzickú osobu, alebo aj skupina osoby. Panika môže tiež ovplyvňuje
skupiny zvierat. Panic zvyčajne stáva, keď osoba patrí do katastrofálne situácií alebo dokonca v akejkoľvek forme násilných situácií. Panika sa objavuje, keď ktorýkoľvek orgán spadá akejkoľvek krízovej situácie radi lúpeže alebo akýkoľvek druh chaos. Panic je prirodzenou reakciou tohto typu havarijnej situácii a tiež často prispieva k vyriešeniu tohto typu stave núdze.

Pôvod slova panic
Slovo má svoj panike gréckeho pôvodu. Slovo paniky boli odvodené z názvu a grécky boh
Pán. Bolo by uvěřil starovekých Grékov že tento Boh má moc vytvárať moc strachu
, Ktorý nemá žiadny racionálny základ. Podľa gréckej mytológii boh vytvoril Pán strach do mysle mužov a žien vo všeobecnosti vo osamotený alebo otvorených miestach.

Panic je jedným z užitočné techniky na lov zvierat. Zvieratá, najmä prežúvavcov boli třírohý pri poľovníctva. Stáda zvierat a tiež prežúvavcov bolo zamerané na útese v horách, ktoré prenasleduje skupiny osôb, ktoré šialený, ako hluk do svojich úst. Tieto silné a veľmi nezvyčajné zvuky často príčinou stád dobytka zazmatkoval a začali prevádzkovať na okraj kopcov. Zvieratá vyskočila z okraja pahrbcích do rokliny a čelia ich úmrtia.

Panic je väčšinou úzko spätý s strach. Panic alebo fóbie sú tiež veľmi kontaminačných v prírode. Až jedného člena skupiny sa pod vplyvom panike sa často deje, ktoré iným členov skupiny budú taktiež začať správať rovnakým spôsobom. Členovia skupiny sa často stávajú iracionálne keď hmotnosť fóbia postihuje celú skupinu. Tento druh fóbie hmotnosť alebo hmotnosť panic možno ovládať pomocou správne myslenie, alebo samo-disciplinovaných. Katastrofa cvičenia sú najefektívnejšou cestou k potláčanie zpanikařil situáciách. Panika sa často stáva, keď nejaké zvěsti sa šíri vo verejných miestach. Ľudia beží v paniku a svojvoľný pohyb veľkej skupiny ľudí často príčinou podobného stampedes situáciách.

Návrhári z domov i architekti sa často pokúšajú poskytnúť vhodné miesto výstupu do davu
hosťujúci komunita hál a veľkých centrách zábavu. Tento výstup je vyrobená, takže ľudia môžu bezpečne výstup z týchto sál a tiež zabrániť akémukoľvek Úprka, ako je situácia. Slávne náboženské relikviář Mekky boli prerobené aj úrady v Saudskej Arábii sa zabránilo príležitostné stampedes, ktoré veľa ľudí zabitých pri Háj. Panika medzi hosťujúci pútnikov v náboženskej relikviář Mekky spôsobil časté Úprka, ktoré zabil mnoho ľudí zatiaľ.

Amitriptylín Z Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením
Paroxetín (Paxil)
Úzkosť svojpomocných
Ako Znížiť Úzkosť
Považovanie úzkostné poškodením
Clonazepam (Klonopin)
Dýchavičnosť Kvôli Úzkosť
Úzkosť Mierka
Stres management
Alprazolam (Xanax)