Teplo Stres

Existuje niekoľko faktorov, ktoré môžu spôsobiť stresu na ľudskú myseľ a telo a jedna taká sa nadmerného tepla. Teplo Stres sa týka tepelne-indukovaná ochorenia, úrazy a zníženú produktivitu spôsobenú v dôsledku nadmerných expozícií do horúce a vlhké pracovné prostredie. Opracovanie alebo hranie na dlhšiu dobu v miestach, kde je teplej spôsobiť napätie na chladiaci systém tela. Nadmernému teplu je spolu s podmienkami, ako je stresujúce pevný fyzický prácu, únava strate tekutiny alebo nejakú zdravotné stavy môžu spôsobiť teplo-súvisiace ochorenia a postihnutia. : Tento článok vám dáva príčiny, príznaky a opravné prostriedky spojené s Tepelný stres.

Príčiny Teplo Stres

Väčšina z príčin Tepelné stres možno pripísať teplej pracovné prostredie ako je pekárne, pecí, taviacich pecí, zlievarne, bane. Mnoho ľudí aj prácu vonku na dlhšiu dobu tak dostáva vystavení teplo a vlhkosť v okolí. Teplo Stres môžu byť spôsobené vplyvom tepla navodené niekoľko podmienok ako potničky, úpal, teplo kŕče, vyčerpanie teplo, teplo a mŕtvice.

Dlhé expozície sa teplo a vlhkosť vedie jeden potu spôsobuje tela stráca tekutiny. Strata tekutiny a nedostatočný príjem vody a soli spôsobuje chladiaceho systému jednej?telom rozdeľovali vedú k Teplo stresom.

Symptómy Teplo Stres

Ľudia trpiaci Teplo Stres môže ukázať rôzne príznaky ako slabý náhly, slabosť a nauzea a slabý pulz. V iných zjavných príznakov tepelné namáhanie nadmerné potenie zahŕňajú, ochlaďte vlhkú pleť, normálne alebo nízke krvného tlaku, telesnej teploty nad 38?C, vyčerpanie a vracanie. A osoba môže vykazovať príznaky podobné, ktoré sú veľmi žíznivý; ťažké dýchanie dýchacie alebo rýchlo a poruchy videnia.

Prevencia Teplo Stres

Stres tepla možno ovládať a zabránené stáva ťažkou a povedie k nežiaduce podmienkach. V niekoľkých preventívnych opatrení Zahrievajte Stres patrí nasledovné:

Znížiť úroveň aktivity a / alebo tepla expozície
Piť dostatok tekutín, pravidelne
Noste ľahké bavlnené tkaniny počas letných

Či už v práci, alebo doma, teplo namáhaniu možno predísť inątaláciu klimatizácia a chladič. Zamestnanci by mali mať správne starostlivosti na zabezpečenie chladné prostredie za svojich pracovníkov. Kongeniální pracovné podmienky sú veľmi dôležitá pre zabránenie tepelné namáhania. Tým, že všetky potrebné preventívne opatrenia, stres Teplo sa dá vyhnúť, a preto môžete viesť zdravý život.

Úzkosť Podpora
Úzkosť Poradenstvo
Posttraumatické stresové poruchy (PTSD)
Fenelzín (Nardil)
Prekonať strach
Úzkosť porucha PRIZNAKY
ESCITALOPRAM (Lexapro)
Bromazepam-Perorálne tablety
Selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs)
Teplo Stres
Dýchavičnosť Kvôli Úzkosť