Záchvaty paniky

Záchvaty paniky sú náhle symptómov strach ukázalo by každá fyzická alebo veľké množstvo ľudí. Táto skúsenosť sa jeden z najviac hrozný a tiež jeden z najviac nepríjemných situácií v živote muža. Doby panické útoky sú úplne oddelené obdobia, keď ľudia cítia silná úzkosť a strach nelogická. Kombinovaný účinok pocity úzkosti a strachu často spôsobí ťažkosti v texte ľuďom, ktorí prišli za záchvat paniky. Ľudia nevykazuje príznaky paniky útok veľmi náhle, a týchto záchvaty paniky nemusia mať akékoľvek zjavné spúšťacou stimulovať nimi. Táto náhla show záchvaty paniky možno podľa všetkého spôsobené ne zjavný dôvod a logiku, ale podľa najnovších štúdií ukázalo tieto záchvaty paniky, ktoré majú pôvod na evolučné odpoveď, ktorá je všeobecne známy ako letu, ku ktorému došlo pri náhlom zaplavenie tela s rôznymi typmi hormónov. V čase, kedy záchvaty paniky tela ľudskou bytosťou všeobecne zasypať s hormóny adrenalínu. Tento hormón vylučujú z žliaz ľudské telo dáva vonkajšej energie, a tiež ďalší výskyt myseľ čeliť akejkoľvek ťažkej situácie.

Americkej psychologickej asociácie, svet slávny združenie psychológov existuje niekoľko veľmi rozdielne symptómy záchvaty paniky. Môže zostať takmer 10 minúty. Hoci mnohí psychológovia mínit že nejaký záchvat paniky môže zostať byť veľmi krátka doba. Tieto útoky môžu ísť dňa pre 1-5 minúty.
Záchvat paniky môže dôjsť v cyklické rade epizód. Na záchvaty paniky, ktoré prichádzajú do cyklických objednávok môže trvať ďalšie obdobie. Ľudia trpiaci záchvatmi paniky môže tiež trpia proaktívny úzkosť na obdobie, ktoré prichádza ďaleko pred skutočný útok paniky.

Reakcie ľudí na záchvaty paniky:
Tí ľudia, ktorí utrpeli veľa záchvaty paniky môže veľmi ľahko zdolať tieto útoky pomocou jeho predchádzajúcich skúseností. Môžu ľahko prečkať túto nepríjemných situácií preukázaním žiadne znateľné znamení nervozity alebo len veľmi malý znak nervozity. Mnoho ľudí, ktorí zažívajú
tohto útoku prvýkrát mohla požiadať o havarijný pomoc. Môžu sa obávajú, že trpí srdcovými útok alebo akýkoľvek druh srdcovej súvisiacich ochorení. Niektoré chyba záchvaty paniky ako nervové zrútenie. Ale tieto dve ochorenia sú úplne odlišné a iba tieto dva, by nemali byť uvedené na roveň.

Panická porucha má svoj základ dedičnosti, čo znamená že nejaký druh génovej dedičstva môžu hrať dôležitú úlohu transformovať túto osobitnú vlastnosť akejkoľvek osoby z generácie na generáciu. I keď to bol tiež všimla že niektorí ľudia, ktorí nemajú rodinné pozadie záchvaty paniky ukázali symboly záchvaty paniky v ich správaní. Záchvaty paniky môže tiež dôjsť v oboch dvojčiat na. Bol vnímaný ktorá pri jednom z dvojčiat ukázali symboly záchvaty paniky druhej tiež trpia rovnaký typ útoku. Šancu stať sa postihnutých sa pohybuje v rozmedzí medzi záchvaty paniky (31-88)%.

Buspirón (Buspar)
Výkon Úzkosť
Genetika
Beta-blokátorov
Panic Attack PRIZNAKY
Nevoľnosť Kvôli Úzkosť
Úzkosť Mierka
Počas fyzickej pocity Úzkosť
Ako Cure Úzkosť
Detstvo Úzkosť
Stres Kameňolom