Nálada prsteňov

Nálada prsteňov sa skladajú z kovových a zdobený s napodobenie drahokam, ktoré sú obvykle zo skla alebo kremeňa a je skutočne buď jasné kapsula, ktorá je naplnená tekuté kryštály alebo jasné pevných objektov s tenkou fóliou z tekutých kryštálov a zapečatené pod. Určité zmeny v úplne vkladanie listov do obálok teplôt indukujú tekutých kryštálov na vyvolanie twist a zmeniť svoj postoj, čo vedie k zmene na vlnovej dĺžky svetla, ktoré patrí, a odráža sa v kryštálu. To znamená, že celý proces zmeny viditeľné farebné z polodrahokam. Keď nosili sa nálada krúžky znáša tele teplo, ktoré získali pri styku s prstom na prst nositeľ a tepla sa prenáša priamo do tekutých kryštálov, ktoré sa v kameň. To znamená, že zmeny vo farbe kameňa, kým teplotu tela zmien.

Kryštály v nálady krúžky sú zvyčajne pokuta-vyladěné pre zobrazenie údajného neutrálnych farieb v medzistupni ľudských povrchovej teploty, ktorých je asi 82?F. Slávne pseudoscientific teórie, ktoré sú za krúžky nálada je ako emocionálny stav jednotlivé zmeny s telom teplo, čím sa telesná teplota o individuálne mohol byť nájdený náladu prsteň, čo tiež naznačuje emocionálny stav táto osoba.

Nálada prstene majú termografických chromitý prvok ako z tekutých kryštálov a zmeny farieb so zmenou telesnej teploty jednotlivca. Nálada krúžky sú vždy veľkú začať diskusiu, kedykoľvek budete mať nich. Je delighting pozrieť sa na farbu vášho náladu krúžok meniacim sa zmeny v teplote tela.

Nálada krúžky sú veľmi dopytu rôzne skupiny osôb do sveta. Jedna vec vám musí byť jasné, tento prsteň je že je schopná poskytnúť presné podrobnosti vaša emocionálny stav, ale kryštály boli absolvoval s delighting zelená alebo modrá farba na normálne klidové okrajové teploty dospelých na 82?F. Ako hornej ploche tela zvýšenie teploty, čo má niektoré reakcie šťastie a vášňou, kryštálov zmeniť jej farbu, aby odrážali modrej. Keď radosť alebo zdôraznil, prietoku krvi smeruje od kože smerom na vnútorné orgány, a tým aj prsty dostať ochladzovaný, a výsledkom je zmena farby kryštálov sa odrážajú viac žltý. V zimnom alebo chladnom počasí alebo v prípade kruh bol poškodený, budete si zobrazíte tmavo sivom alebo čiernom kameni ktorá je nereaguje.

Nálada prsteň bol navrhnutý podľa Joshua Reynolds. Nálada krúžky teší veľkej popularite na 1970, a popularita krúžky je stále okolo rôznych častiach sveta. Kameňa v ringu zmení farbu, údajne kvôli emocionálnom stave alebo nálady užívateľa. Kameň použitý v nálady krúžok je skutočne prázdne sklenené alebo kremenný škrupiny plnené thermotropic tekutých kryštálov. Moderného deň nálade šperkov je všeobecne postavená z tekutých kryštálov pásy s povlakom chrániť ju. Kryštály zhodne reagovať na zmeny v telesnej teploty, ktoré otáčaním a tým naznačujú náladu používateľa.

Úzkosť Meds
Triazolam, Halcion
Anti-Úzkosť drogy
Panic Attack PRIZNAKY
Fluoxetín (Prozac)
Ťažké Úzkosť
Tricyclics
Paroxetín (Paxil)
Detstvo Úzkosť
Ako sa Úzkosť diagnostikovaná
Úzkosť Mierka