Kolísanie nálady

Kolísanie nálady pod kategórie extrémne a rýchle zmeny v nálady. Sú spravidla spojené s poruchy nálady. Jedným z hlavných príkladov výkyvy nálady bipolárnou porucha je, ktoré sú tiež známe ako máničky depresie a tiež významným faktorom pre hyperaktivní alebo hyperaktivní / nepozorný ADHD. Niektoré z rôznych príčin kolísanie nálady sa v dôsledku zmeny hormóny, ktoré sú naopak schopné dočasne překotit chémia mozgu, napríklad pri PMS, perimenopause tehotenstvo, menopauza a puberty. Pretože hormónov podieľajúcich sa na procese normalize tieto výkyvy nálady usadiť spravidla o ich vlastné.

V jednej chvíli a pri vzápätí pocity sú škodolibě dobu, a potom naraz rovnaký pocit zmeny čo sa veľmi dráždivé a neznesiteľné, bez takýchto konkrétnych dôvodoch takéhoto. Tieto rýchlo sa meniace emócie nie sú nič však výkyvy nálady a za Utah Wender Kritériá pre dospelých PRIDAŤ tieto výkyvy nálady sa jednou z charakteristík dospelých ADD. Je pravda, že takmer všetci ľudia sa skúseností mnohých náladu na žiadne konkrétne deň.

Dospelí s ADD zdajú hojdačka z rôznych typov náladách s viac frekvencie a viac energie. Ich nálady sa môžu zmeniť z elán do depresie s veľmi krátkym span, môže počas niekoľkých min.

Dospelých s ADD často diskutovali o dobu, počas ktorej si pocit vysoká energie a do procesu sú schopné dokončiť rôzne druhy, ktoré boli v očakávaní a chcú v reakcii na mesiace či týždne. V tomto období myseľ je zrelé vhodných plánov a kreatívne myšlienky a mysli povolenie na prácu s prijatím menej vyspat. Je tiež, že väčšina z týchto dôb sú často podarilo do doby zamlženost a extrémnej únava. Je vidieť že pre niektoré jedince tieto obdobia do posledných dní alebo týždňov, ale aj pre ostatné zmenu nálady dochádza niekoľkokrát počas dňa.
Kolísanie nálady na ADD práce v živote niekoľko ľudí. Môžu mať pracovných miest, ktoré získavajú z tvorivých nápadov a veľmi povzbudil tendencií, ktoré pochádzajú často od nich. Je tiež presvedčený, ich rodiny, ktoré im uľahčia dosiahnutie ich požadujú počas ich podniky a zníženie v priebehu ich života krát.

Kolísanie nálady ktoré sú založené na závažnosti môžete presunúť do a vplyv svojom každodennom živote, a zbytočné napätie vytvárajú v celej rodiny, a tým spôsobiť problémy v práci. Nie je ťažké nájsť vhodného riešenia životných a prácu s výkyvmi nálady a ľudia veľmi často úspešne pokúsiť získať ju. Niekedy sa lieky na ADHD zabezpečuje pomoc pri kontrole kolísanie nálady následne umožní emócií prísť na stabilnejšie podmienka ako predtým. Občas techniky zmeniť správanie je prínosná pre jednotlivcov a táto terapia tiež pomáhať ostatným udržať krok sa dobré a zlé záplaty podobné.

Úzkosť a depresia
Cure Úzkosť útokov
Lieky používané pri liečbe strach porucha
Bylinky pre Úzkosť
Faktory životného prostredia
Fenelzín (Nardil)
Brain chémia
Ťažké Úzkosť
Panická porucha
Návykové látky
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením