Vzhľadom na hrudi Úzkosť

Bolesť na hrudi patria k fyzickej pocity spôsobené vplyvom úzkosťou. Bolesť na hrudníku sa zvyčajne spája s úzkosťou poruchou, napätím a záchvaty paniky. Úzkosťou a záchvaty paniky majú vážne dôsledky na hrudník spôsobujú nepokojný city. Bolesť na hrudníku kvôli úzkosti možno vážny stav, a keď nie je na čase možno docela riskantné. Toto špeciálne symptom úzkosť je pomerne časté a je akútne alebo povlov, na boku alebo v okolí oblasti hrudníka. Bolesť na hrudníku kvôli úzkosti sa u stále väčšieho počtu obyvateľov v súčasnej krát.

Príznaky hrudníka Vzhľadom k Úzkosť

Keď jedna trpia hrudníku dôsledku úzkosti existuje niekoľko príznaky, ktoré sú docela viditeľný. Mnoho osôb, ich úzkosť opísať vo vzťahu k bolesti v hrudníku. Bolesti na hrudníku spojené s úzkosťou alebo paniky sú zjavné v rade úzkosť trpiacim. Niektoré z príznakov hrudníka kvôli úzkosti patrí bolestivosť prodloužený pocit v hrudnej steny v nadväznosti na záchvat paniky, alebo bolesť môžu rozšíriť na oblasť krku a ramien.

Niekedy sa môžete cítiť kŕčoch bolesti v hrudníku príležitostne.

Riziko hrudníka Vzhľadom k Úzkosť

Existuje niekoľko riziká sa spájajú s hrudníka kvôli úzkosťou. V niektorých závažných prípadoch úzkosti môže vyvolať zlyhanie srdca v dôsledku zlých prekrvenie. V takejto situácii sa vymrštěním / zlomku steny srdca dostane znížená vedúce k infarktu myokardu. Lekárske prieskumy ukázali že chronických úzkostných pacientov často stretávajú s takým srdcové zatknutia a musí byť prijatý do Koronárne Intenzívna starostlivosť jednotke.

Prevencia hrudníka Vzhľadom k Úzkosť

Nadmerné obavy a úzkosť, vedie k ťažkej hrudi, ktoré môžu negatívne ovplyvniť určitej osoby?je zdravie. Najlepší spôsob, ako na zamedzenie hrudníka dôsledku úzkosť je prijatím niektorých preventívnych opatreniach. V takýchto situáciách, musí dbať aby sa predišlo úzkosti a stresu. Vzhľadom k tomu, že bolesť na hrudníku je spôsobená tým, úzkosti a napätia jedna by mala mať preventívne opatrenia na zamedzenie stresujúce situácií. Môžete zabrániť hrudníku spôsobenej úzkosti predné zdravá a stres zdarma živote. Meditácia Jóga a tiež pomáha udržiavať úzkosť na perón a bráni tak hrudníku alebo akékoľvek iné fyzické poruchy.

Klomipramín (Anafranil)
Psychoterapie
Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov)
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením
Úzkosť Útoky
Lieky používané pri liečbe strach porucha
Kolísanie nálady
Stres
Panická porucha
Nakladanie s Úzkosť
Fenelzín (Nardil)