Typy Úzkosť

Úzkosť predstavuje jednu z najnebezpečnejších chorôb ohrozujúce storočia, a je to zjavné Výsledky obrovského stresu že sa musíme brať každý deň. Zaradenie úzkosť je veľmi potrebné pre presný zaobchádzanie s týmito ochoreniami. Existuje mnoho foriem úzkosti, ktoré sú vidieť zo všetkých a rôzne. Veľmi málo ľuďom, ktorí tam sú zatiaľ trpia touto chorobou. Všetky tieto typy sú obavy súvisiace s mnohých zdrojov, a je to preto bez znalosti zdrojoch chorôb je nemožné pre lekára na vykonanie dobrej liečby pre pacientov. Úzkosť môžu byť smrteľné sú schopné čerpať osobu k jeho smrti. V skutočnosti existujú obrovské instance ľudia páchania samovrážd na celom svete z toho obavy. Príznaky úzkosti tiež závisí na typoch úzkosťou. Toto kolísanie medzi všetkými úzkosti u ľudí líšiť opierať aj o veku pacienta.

Úzkosti a fóbie sú synonymom pre seba. Prvé najbežnejší druh úzkosť je známy ako panika poruchy. To je snáď najčastejšie choroby v rámci celého sveta.

Počet žien je vyšší ako počet ľudí trpiacich týmto typom úzkosťou. Existujú náhly útok úzkosti ktorý spravidla pochádza z nadmernej pnutiu v niečí mysli aj nadmerné stres z práce. Hodně poruchami subjekty z pacienti sú všimli aj keď nie usušený môžu ľahko viesť do ťažkej duševné problémy. To je dôvod, prečo panike porucha by sa mali brať veľmi vážne a konzultačné psychiater je najmúdrejší rozhodnutie urobiť zo strany pacienta alebo pre členov svojej rodiny. Bolo tiež všimli že úzkosť útoky sa konajú každých desať minút v prípade osoby, kto trpí poškodením paniku.

Agorafobie patrí k najdôležitejším zo všetkých typov úzkosťou. Hlavným príznakom tejto choroby ukazuje neschopnosť ľudia kombinácie so všetkými a rôzne v spoločností. To môže pochádzať z katastrofy niektorých medziľudské vzťahy v niečí života. Ľudí trpiacich týmito chorobami štát úplne paranoidné osobností. Stávajú sa nemohol porozprávať s ľuďmi a realizovať ďalšie ‘pozície v ich živote. Nemajú cítiť bezpečne, aj keď je sám. To je jeden z typov úzkosť, ktoré nakoniec núti osobe spáchať samovraždu. Sociálna úzkosť porucha (SAD) predstavuje jednu z najviac smrteľných druhy úzkosťou. Tento typ je osoba úplne schopný pochopiť všetkých spoločenských hodnôt. On alebo ona začne disobeying sociálne zvyky a normy a v konečnom dôsledku získa zapojených do nejakej nelegálnej činnosti. Takže, tento druh, ako všetky ostatné nich potrebné vziať starostlivosť na veľmi primitivním štádiu.

Zovšeobecnenie Úzkosť patrí medzi najbežnejšie druhy úzkosťou. Túto silu ľudí si zlosť z malých problémoch a je disproportions všetkých ich správania. GAD mája ktorýkoľvek deň následok obrovský duševné problémy, a preto sú potrebná okamžitá liečba za pacientmi. Kliknutím na tieto odkazy sa dostanete všetky podrobné údaje týkajúce sa druhy úzkosti:

Existenciálnu úzkosť
Skúšobná Úzkosť
Úzkosť Stranger
Úzkosť v Paliatívna starostlivosť
Výkon Úzkosť
Math Úzkosť
Separačné úzkostné poškodením
Stranger Úzkosť
Všeobecné Úzkosť
Prírodné Úzkosť
Ťažké Úzkosť
Vysoká Úzkosť
Detstvo Úzkosť
Dieťa Úzkosť
Zdravie Úzkosť
Rys Úzkosť

Stres a strach
Prekonať strach
Panická porucha
Vzhľadom na hrudi Úzkosť
Selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs)
Poruchy nálady
ESCITALOPRAM (Lexapro)
Úzkosť
Venlafaxín (Effexor)
Duloxetín, Cymbalta
Úzkosť terapia