Úzkosť v paliatívnej starostlivosti

Paliatívna starostlivosť je typom starostlivosti pacienta trpia pokročilým, nevyliečiteľnú chorobu hľadá. Paliatívna starostlivosť na Úzkosť sa zaoberá kontrolou príznaky úzkosti, ako hrudníku, palpitations srdce apod, a bude sa snažiť o zlepšenie kvality života pre pacientov a ich rodinami. Paliatívna starostlivosť pre Úzkosť sa snaží ponúkať úľava z utrpenia a súčasne zlepšuje život pacienta.

Táto starostlivosť je holistický prístup uznáva, že utrpenie je bolestné ako fyzického utrpenia. Paliatívnej starostlivosti si uvedomuje, že pacienti trpiaci úzkosťou vyžadovať kombináciu spirituálnu, psychologické a sociálne.

Príznaky Úzkosť
Vzhľadom k tomu, že paliatívna starostlivosť o Úzkosť zaoberá najmä kontroly príznakov, to?je dôležité vedieť rôznych príznakov úzkosťou. Úzkosť, depresia, ako je spravidla reakciu na hrozby a stratách zdravotníckeho choroby. Existuje niekoľko rizikových faktorov, ktoré často prispieva k úzkosťou. Úzkosť je z psychologického spoločné podmienky, zložitú kombinácii starosti, strach a zadržanie ktoré sú často nasleduje fyzickej pocity, ako je dýchavičnosť palpitations srdca a bolesť na hrudníku.

Úzkosť sa väčšinou popisovaná ako s somatické, kognitívny, emocionálny a behaviorálnej zložky.

Paliatívna starostlivosť pre Team Úzkosť
Ak máte záujem o akékoľvek paliatívnej starostlivosti špecializovaných pre liečbu vašej úzkosť, potom musí hľadať pomoc v nemocnici paliatívnej starostlivosti tímov. Existujú špecializované paliatívnej starostlivosti jednotiek do hospice a nemocnice a domáca starostlivosť v primárnej starostlivosti tímov. Tieto paliatívnej starostlivosti tímy môžu zohľadniť všetky potrebné pre starostlivosť pacientovi úzkosti, alebo doplniť o-va opatrne. Špecialista tím Paliatívna starostlivosť pre Úzkosť na primárnej a sekundárnej starostlivosti tímy znamenalo že na starostlivosť o každého pacienta môže zahŕňať komplexnú sieť zdravotných sestier, lekárov a ďalších zdravotníckych pracovníkov.

Zodpovednostiach každý paliatívnej starostlivosti tím a individuálne, musí byť pochopiteľné na pacienta, pacient?s rodinou, opatrovatelia a aby sa zabránilo akejkoľvek zámene.

Amitriptylín Z Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil
Úzkosť v paliatívnej starostlivosti
Kolísanie nálady
Bromazepam-Perorálne tablety
Venlafaxín (Effexor)
Vysoká Úzkosť
Úzkosť lieky
Zvládnutie Úzkosť
Úzkosť psychológ
Úzkosť Fórum
Psychoterapie