Výkon Úzkosť

Termín plnenia úzkosť sa používa na definovanie úzkosť a vedomie seba-o pre jednotlivé?je výkon, ktorý skutočne znižuje jeho výkon kvalitu. Tento druh úzkosti sa u niekoľkých ľudí súčasne povedané alebo plnením na scéne alebo v pred publikom. Sú prejdú desivé skúsenosti a cítiť nepríjemne, a radšej vyhnúť ju. Výkon úzkosť môže byť tiež bežne nazývajú ako stagefright? stav intenzívnu úzkosť happening pred alebo v priebehu plnenia.

Tento strach alebo úzkosť môžu uskutočniť pričom konferencii úpravy, prebiehajúcej na pohovore, divadelný kus hudbu, alebo v akejkoľvek inej situácii, keď konkrétnu činnosť prináša moderátor pred publikom. Občas sa táto úzkosť nie je celkom osobné, ale tiež závisí od výkonnosti?s kontexte. Okrem toho môžu tiež závisieť na túto situáciu?s kultúrnom kontexte. Takže výkonnosť úzkosť alebo stagefright nikdy nemôže byť úplne pochopené bez prihliadnutia na situáciu hodnôt, noriem, a očakávaniam danej kultúry.

Typy Výkon Úzkosť
Okrem spoločného výkonu úzkosti utrpel počas čelia pozornosti publika sú tu aj dve významné druhy tejto úzkosťou. Hudebníka výkon úzkosť môžu byť intenzívne osobné predmet muzikantov, ktorí tvár je zároveň predložená publiku, v určitých situáciách, alebo kultúra. Ďalším typom tejto úzkosti s ktorými sa stretávajú hlavne mužov, známej ako sexuálna výkonnosť úzkosťou. To je viac prevláda v muži keď sa tvárou úzkosti ohľadne získania zapojených v sexuálnej aktivity. Má tvar dominantné bloku k samovoľnému prúdenie sexuálne myšlienky a city. Budú trpieť úzkosťou že nie je schopný dať svoj najlepší výkon v priebehu styku.

PRIZNAKY Výkon Úzkosť
Je veľmi dôležité rozlíšiť tri hlavné spôsoby kedy môžu ľudia trpia výkonnosť úzkosti, ktoré sú:

Prvý typ je všeobecne u väčšiny ľudí intenzívnejšie, keď sa podrobí prechodné úzkosť, třepotající pocity, typicky pred alebo v priebehu udania výkon. Toto je krátky-žili, a vyvoláva energie pre zlepšenie výkonov.
Druhým typom je?reaktívnu úzkosti?, či k nemu dochádza v dôsledku nedostatočného výkonu zručností, nedostatočnej príprave, alebo nedostatok skúseností z výkonu prezentujúceho.
Napokon, zvyčajne výkon úzkosť je spojené s telesným a emocionálne príznaky podobné pocity chvějící sa hlas, potenie, rýchla srdce bije a pocit strachu, otrasom, paniky a mŕtvych.

Úzkosť Poruchy
Buspirón (Buspar)
Amitriptylín Z Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil
Ako Znížiť Úzkosť
Úzkosť lekárstvo
Stres Kameňolom
Trauma
Fenelzín (Nardil)
Obsedantně-kompulzívna porucha (OCD)
Ako sa zovšeobecnenie úzkostné poškodením diagnostikovanou
Separačnú úzkosť