Vysoká Úzkosť

Vysoká úzkosť je jednou z najviac problematické druhy chorôb. Úzkosť má pôvod v rôznych príčin. Mnohí z nás trpí nadmernou napätie okolo niečoho. Príčina je v podstate zmena rýchlosti v našom živote. Všetko nie je to isté ako to bolo sto years ago. Ľudia sú šialene spěchá dosiahnuť ich ciele. Sú utrpenie po Nedostávame čo očakávať. V takýchto prípadoch sa úzkosť je konečná fáza myseľ že sa bohužiaľ mnohí z nás jeho obete. Prezrite si nasledujúce pochopiť všetky aspekty vysokej úzkosť a ako s tým von.

Základných príčin vysokého Úzkosť:
Amygdala, ktorá je vlastne súčasťou nášho mozgu, sa primárnym zdrojom zvýšenej úzkosťou. Vysoká úzkosť prý konať pri tejto konkrétnej varhany v mozgu sú reset. Amygdala je orgán, že obmedzenie nadmerného úroveň úzkosť našej myseľ. Ale s jeho nastavovaní, chyby nie sú nečakané prebiehať. Existujú niektoré zo známych situácie, ktoré priamo zodpovední za resetovania z amygdala. Zostať pod hrozbou pre dlhšie obdobie, môže zaviesť tieto poruchy v mozgu.

Neustáleho kolísania stimulovať impulzov v amygdala konečne presťahuje ho. Opérant Stabilizácia je názov tejto fáze. Jednou z možných dôvodov, prečo môžeme spomenúť príčiny pracovného stresu bolestná strata duševnej a fyzickej alebo zneužitím.

Následky vysokej Úzkosť:
Tu sú niektoré z bezprostrednej účinky, ktoré sú odovzdáva vysokú úzkosťou. Generalizovaná porucha úzkosť (GAD) je najbežnejší následok vysoké úzkosťou. Obsedantně kompulzívna porucha (OCD) sú ďalšie dôležité účinky. I keď niekedy úzkosť okamžité účinky sa zdajú byť neškodné, ich následkov účinkov môže ukázať za nebezpečné. V psychiatri majú byť veľmi istí Prítomnosť určitej choroby u pacienta. Inak existuje niekoľko šancí na zlé diagnóze. Pacienti by mali kontaktovať psychiatri, kedykoľvek si všimnete neobvyklého správania svojho myseľ. Môžu pozorovať svoju neschopnosť logicky myslenia, alebo problémy v spoločnosti v. Byť v neskorej ošetrenie môže vzbudiť jeden samovražedné tendencie v pacientovom?s myseľ.

Všeobecné Opravné prostriedky pre vysoké Úzkosť pacienti:
Úzkosť-postihnutými pacienti nemusia brať sedatíva a iných drog, pokiaľ by prekročilo primárnej fáze. Sedatív, aj na vyzreté fáze, by nemali byť brané bez odporúčania lekára. Všetci sedatíva mať niektoré nežiaduce vplyvy, ktoré môžu katastrofálne na nervy s ich nadmerným príjmom. Najlepšie je, aby sa zabránilo príčinou úzkosťou. Na druhej strane sa môže pokúsiť stráviť čas uprostred obľúbený ľudí vo svojom živote.

Úzkosť v paliatívnej starostlivosti
Úzkosť Psychiater
Anti-Úzkosť drogy
Chlórpromazín koncentruj-Oral, Thorazine
Ako Cure Úzkosť
Obsedantně-kompulzívna porucha (OCD)
Stres Striedanie
Prírodný liek na strach
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením
Počas fyzickej pocity Úzkosť
Separačnú úzkosť v Psy