Vysoká Úzkosť

Vysoká úzkosť je jednou z najviac problematické druhy chorôb. Úzkosť má pôvod v rôznych príčin. Mnohí z nás trpí nadmernou napätie okolo niečoho. Príčina je v podstate zmena rýchlosti v našom živote. Všetko nie je to isté ako to bolo sto years ago. Ľudia sú šialene spěchá dosiahnuť ich ciele. Sú utrpenie po Nedostávame čo očakávať. V takýchto prípadoch sa úzkosť je konečná fáza myseľ že sa bohužiaľ mnohí z nás jeho obete. Prezrite si nasledujúce pochopiť všetky aspekty vysokej úzkosť a ako s tým von.

Základných príčin vysokého Úzkosť:
Amygdala, ktorá je vlastne súčasťou nášho mozgu, sa primárnym zdrojom zvýšenej úzkosťou. Vysoká úzkosť prý konať pri tejto konkrétnej varhany v mozgu sú reset. Amygdala je orgán, že obmedzenie nadmerného úroveň úzkosť našej myseľ. Ale s jeho nastavovaní, chyby nie sú nečakané prebiehať. Existujú niektoré zo známych situácie, ktoré priamo zodpovední za resetovania z amygdala. Zostať pod hrozbou pre dlhšie obdobie, môže zaviesť tieto poruchy v mozgu.

Neustáleho kolísania stimulovať impulzov v amygdala konečne presťahuje ho. Opérant Stabilizácia je názov tejto fáze. Jednou z možných dôvodov, prečo môžeme spomenúť príčiny pracovného stresu bolestná strata duševnej a fyzickej alebo zneužitím.

Následky vysokej Úzkosť:
Tu sú niektoré z bezprostrednej účinky, ktoré sú odovzdáva vysokú úzkosťou. Generalizovaná porucha úzkosť (GAD) je najbežnejší následok vysoké úzkosťou. Obsedantně kompulzívna porucha (OCD) sú ďalšie dôležité účinky. I keď niekedy úzkosť okamžité účinky sa zdajú byť neškodné, ich následkov účinkov môže ukázať za nebezpečné. V psychiatri majú byť veľmi istí Prítomnosť určitej choroby u pacienta. Inak existuje niekoľko šancí na zlé diagnóze. Pacienti by mali kontaktovať psychiatri, kedykoľvek si všimnete neobvyklého správania svojho myseľ. Môžu pozorovať svoju neschopnosť logicky myslenia, alebo problémy v spoločnosti v. Byť v neskorej ošetrenie môže vzbudiť jeden samovražedné tendencie v pacientovom?s myseľ.

Všeobecné Opravné prostriedky pre vysoké Úzkosť pacienti:
Úzkosť-postihnutými pacienti nemusia brať sedatíva a iných drog, pokiaľ by prekročilo primárnej fáze. Sedatív, aj na vyzreté fáze, by nemali byť brané bez odporúčania lekára. Všetci sedatíva mať niektoré nežiaduce vplyvy, ktoré môžu katastrofálne na nervy s ich nadmerným príjmom. Najlepšie je, aby sa zabránilo príčinou úzkosťou. Na druhej strane sa môže pokúsiť stráviť čas uprostred obľúbený ľudí vo svojom živote.

Ako sa Úzkosť diagnostikovaná
Posttraumatické stresové poruchy (PTSD)
Ľudia s Úzkosť
Fóbia
Psychoterapie
Úzkosť lekárstvo
Librium
Duloxetín, Cymbalta
Úzkosť prášky
Úzkosť Poradenstvo
Bolesti hlavy Kvôli Úzkosť