Rys Úzkosť

Rys Úzkosť patrí medzi druhy znepokojenie, ktoré sú u mnohých jedincov. Rys úzkosť je charakteristická človeka?s osobnosti a sociálneho správania, ktoré koreláciám s vlastným-rešpekt a obranyschopnosti. Úzkosť je známa zhoršovať jednotlivé?i výkon v širokej škále kognitívnych funkcií ako je pamäť, pozornosť,-vyriešenie problému a koncepciu formácie. Úzkosť vlastnosťou je psychologické premenné, ktoré sú považované za konštantné alebo trvalý rys osobnosti. Jedná sa o individuálny prístup je charakteristická V reakcii na provokáciou. Existuje veľa jedincov trpiacich rys úzkosťou.

Došlo k mnohým porovnávanie čerpané v štúdiu od stavu a úzkosť rys. Zatiaľ čo štátnu úzkosť je nepríjemný emočná stimulácia v tvár desivé nároky, alebo nebezpečenstvo, znak úzkosť, ale naopak sa osobnosti atribútom jednotlivé zmeny, ktoré, ako mu je reakciou na stresujúce situácie. Osobu?s vysokým skóre, kto o opatreniach vlastnosť úzkosť je možná na vyššie riziká skóre ako tými, ktorí v priemere o tejto psychologickej premenné.

Porovnanie štátu a vlastnosť Úzkosť

Štátna úzkosť zahŕňa letmý nepríjemné pocity starosti, napätia alebo nervozity často sprevádzané vegetatívny nervový systém aktivačný. Rys úzkosť zahŕňa sklony k príznaky úzkosti u ohrozujúcich-okolností. Zatiaľ čo ľudia zažíva úzkosť formy štátnej prírodnej obranný mechanizmus v časoch nebezpečenstva, tie majú charakter úzkosti sú vždy v stave báť a nie len v jednom z konkrétnej situácie. Osoby s vysokou vlastnosť úzkosťou sú známe viac inklinujú k stav zažíva úzkosť, až nadmerné úrovni.

Príznaky a Známky vlastnosť Úzkosť

Ľudia sa rys Úzkosť ukázať viac viditeľné príznaky a známky. Títo ľudia spravidla nepotrebujete provokácie cítiť úzkosťou a strachom. Sú prirodzene náchylný na tieto negatívne pocity, aj keď neexistuje žiadny dôvod pre akékoľvek napätie alebo starosti. Ich reakcie znamená určitý zraniteľnosť voči stresu. Some of the obvious symptoms of Trait Anxiety include stage fear, fear of public speaking, tendency to make simple situations complex etc.

Beta-blokátorov
Päť hlavné druhy strach porucha
Považovanie Úzkosť útokov
Úzkosť prášky
Skúšobná Úzkosť
Fluoxetín (Prozac)
Kolísanie nálady
Panic
Tranquilizers
Zdravie Úzkosť
Ťažké Úzkosť