Zdravie Úzkosť

Byť tensed o svoje vlastné zdravie nie je nič nové, a tohto javu je skutočne ako hypochondrie známe. Hypochondrie zdravia alebo úzkosť je občas sranda za mnohé. Ale tohle duševnou poruchou musí byť zastavená v správnu chvíľu, inak môže dôjsť k fatální v nadchádzajúce dni. Zdravotné úzkosť nemá špeciálne veku sa koná v mysli osoba, aj keď je to neprirodzené sa vyskytujú v deti?so zreteľom ležiace ignorantská o rôznych chorôb. Prezrite si nasledujúce vedieť rôzne aspekty zdravotnej úzkosťou.

Niektorí generálny Problematika hypochondrie:
Niektorí ľudia sú príliš strach o vlastné zdravie. Expozícia na znalosti rôznych chorôb je hlavným dôvodom, prečo sa tensed nich. Možno nájsť paušálne vo svojom tele, a získať o ňom tensed stane kancerogénny. Niektoré z týchto osôb sú na pravidelných zvyk procházející zdravie časopisoch. To je je o všetky choroby a príznaky.

Stávajú závislými na tento zvyk a pri čítaní je veľmi vážne, môžu spôsobiť ich myslieť nelogicky.

Príliš veľa starostí o vlastné zdravie nakoniec stáva hlavnou príčinou zdravotných ťažkostí. Profesor John Franklin praví že obavy o zdravie v konečnom dôsledku bráni im kontaktovať lekára pre liečbu. V prípade, sú vážne choré, pacienti niekedy brať lieky na vlastné. To znamená, že podmienky ešte kritická.

Nápravné opatrenia pre hypochondrie:
Najdôležitejšia vec ohľadom liečby na pacientov hypochondrie sa nájsť lekára, ktorí načúva im trpezlivosti. Vo väčšine prípadov sa lekárom sú netrpezlivý načúvať im, pretože sa pochopiť že pacient skutočne fantasizing ohľadom choroby. Ale skutočná cesta aby im rozprávať o všetkom, čo príde ich mysle. V týchto prípadoch, psychiatri ukáže byť viac ako užitočné všeobecné lekárovi.

Choroby a ich účinky by mali byť jednoznačne vysvetliť pacienti trpia zdravotnými úzkosťou. To je dôvod, prečo empatický prístupu k pacientovi je jedným z najdôležitejších vecí. V niektorých prípadoch, pacienti sú aj odporúčané lekárske a psychiatrické testy, ktoré poukazujú na negatívne výsledky, a aby boli pohodlné. Pocit starosti o ochorenie nie je nič nezvyčajné. A to je dôvod, prečo by nemalo bolieť lekárovi emócie na pacienta.

Považovanie Úzkosť
Úzkosť Meds
Výkon Úzkosť
Trauma
Známky Úzkosť
Amitriptylín Z Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil
Stres a strach
Triazolam, Halcion
Úzkosť porucha PRIZNAKY
Librium
Ťažké Úzkosť