Ako sa Úzkosť diagnostikovaná

Ako je diagnostikovaná Úzkosť? Táto otázka je pomerne časté u ľudí trpiacich touto poruchou. Úzkosť je porucha, a ľudia, ktorí ňou trpia skôr obávať pravidelných akcií života. Pacientov nemôže zastaviť obavy o rodiny, zdravotné, pracovné, školské a peniaze. Situácia sa často prehnané a nereálne. There are several causes of anxiety disorder. Príčiny sú niekedy emotivní a občas je biologický. V niektorých prípadoch je to kombinácia oboch biologických a psychologických faktorov. Read on to know more about how is anxiety diagnosed.

Diagnóza úzkosť sa vykonáva lekári hodnotením lekárske históriu pacienta. Medical examinations are also performed to understand the disorder. Niekoľko krokov diagnózy nasleduje zistiť príčinu úzkosti. Po tomto lekára navrhuje liečbu pre neho najlepšie.

Ako je diagnostikovaná úzkosť? Na prvý lekár bude pýtať na rôzne otázky pochopiť príznaky úzkosti. This will help the doctor to determine the severity of the symptom and also the type of anxiety disorder that the person is suffering from.

Rozsiahly hovoriť s pacientom pomôže určiť úzkosť poruchy ľahšie.

Po tomto lekára požiada pacienta, aby sa podrobil niekoľkých fyzikálne vyšetrenie, aby zistili, o rodine?s anamnézu. There is no laboratory test to understand anxiety disorder. Ale lekár vykonáva rôznymi testy, vedieť o fyzickej ochorenia, ktoré môžu vyvolať obavy. Navyše lekári potrebujú poznať podrobnú anamnézu, pretože niektoré lieky môžu zhoršiť alebo zhoršiť úzkostné poruchou. Takže je potrebné vedieť o fyzickej zdravotný stav pacienta.

Úzkostné poruchy, závisí aj na životný štýl zvyk pacienta. Spotrebujúcich nikotínu a kofeínu na intenzite a zvyšuje úzkosť. So the doctor may want to know if you smoke excessively or drink too much of coffee. Okrem toho môže pýtať lekára, či máte v rodinnej anamnéze úzkostných porúch.

Po fyzické testy, lekár potom môže požiadať pacient podstúpiť psychiatrické vyšetrenia. Psychiater bude hovoriť s pacientom ešte dlho poznať ako dlho má pacient trpí poškodením alebo odhadnúť vážnosť porucha.

Všeobecné úzkostných porúch je diagnostikovaných-li príznaky zostávajú po mnoho dní a ak je pacient nemôže sa sústrediť na jeho každodenný život.

Rys Úzkosť
Panic
Ako Cure Úzkosť
Považovanie úzkostné poškodením
Zdravie Úzkosť
Ako Znížiť Úzkosť
Tranylcypromín (Parnate)
Komplikácií Úzkosť Liečba
Alprazolam (Xanax)
Úzkosť a depresia
Dieťa Úzkosť