Ako sa zovšeobecnenie úzkostné poškodením diagnostikovanou

Príliš veľa zraniteľnosti stáva súčasťou nášho života aj vyústila vo príznaky, ktoré poukazujú na úzkostných porúch. Úzkosť je bežným javom Teraz však, keď prekračuje určitého limitu správnej starostlivosti musí byť prijaté. Tiež je potrebné brať vedomie typu úzkosť že ste trpieť, pretože keď pobytu starosti, strach o najhoršie takmer po celú dobu ani nemôže relaxovať vôbec, potom lepšie ísť na vyšetrenie, pretože je tu možnosť získavanie GAD alebo zovšeobecnenie Úzkosť poruchy. Teraz v prípade zaujímalo ako ste ich zovšeobecnenie diagnostikovaná porucha Úzkosť, musíte skutočne pochopiť možné schopnosť poruchu, ktoré môžu ovplyvniť nikoho. O 3 – 4 percento obyvateľov v danej dobe trpí zovšeobecnenie úzkostných porúch. Je tiež dôležité poznamenať, ženám, ktoré sú pravdepodobne trpieť dvakrát tak ako muži.

Pochopenie, čo je zovšeobecnenie strach porucha:
Pred začatím na prejednanie ako má zovšeobecnenie Úzkosť diagnostikovaná porucha Je dôležité uvedomiť o povahe zovšeobecnenie Úzkosť alebo porucha GAD.

Je bežné dostať obávajú, alebo sa stará o to, čo ani nie je vec v živote. Byť ľudských sme o to viac náchylné na tieto prvky v našom živote nejaký čas alebo iné v našom živote. Všeobecných úzkosť porucha nedá súvisiace realistické alebo fyzickej starostí. Tento druh úzkosť je chronický jedna a je spojené s neprimeranou starať o udalostiach, ktoré sú pravdepodobne diať v blízkej budúcnosti. Kedy normálne hladiny úzkosti stane závažným predísť každodenným činnostiam a stal konzistentné po dobu viac ako pár mesiacov, môžete si byť istý, že získané zovšeobecnenie úzkostné poruchou. Presná príčina generalizovaná úzkosť poruchy (GAD) nie je známe, ale lekári majú určila rad biologických, environmentálnych, experimentálneho, psychologické a kultúrne faktory. Vedie normálny život príliš tvrdý dôvodu vysokých úrovniach starosti alebo premýšľal, čo môže podelat v budúcnosti.

Ako sa zovšeobecnenie úzkostné poškodením diagnostikovanou:
Diagnóza zovšeobecnenie strach porucha sa všeobecne ak osoba domnieva, intenzívnu úzkosť na dennom alebo šesť mesiacov, alebo dokonca aj viac. Ľudia trpiaci GAD skutočne sťažovať fondu Long-Term problémy ako nespavosť alebo fyzické príznaky, ako bolení žalúdka alebo bolesť hlavy. Väčšinu času, jednotlivec musí prejsť fyzikálne vyšetrenie a niektoré skúšky na overenie z nadmerne štítnej žľazy. Opatrný dotaz alebo prevereniami rodinný lekár alebo duševné zdravie profesijné môže overiť či niekto?Problém je s GAD alebo inému úzkostné poruchy. V súlade s NIMH, výskyt zovšeobecnenie strach porucha je pomerne málo. To je vo všeobecnosti sprevádzané depresiou alebo iných úzkostných porúch. Kvôli nedostatku dramatickými príznaky úzkosti inými poruchami, GAD je neraz ťažké rozoznať. Vhodné terapiou je potrebné za správnej diagnózy je hotová.

Cure Úzkosť útokov
Venlafaxín (Effexor)
Psychoterapie
Fluoxetín (Prozac)
Benzodiazepíny
Úzkosť Sociálna pomoc
Úzkosť Fórum
Panic
Považovanie úzkostné poškodením
Alprazolam (Xanax)
Úzkosť a depresia