Päť hlavné druhy strach porucha

Úzkosť je prirodzeným výsledkom stresu. A veľmi zložitú situáciu v mieste vášho pracovného alebo nadmerným tlakom štúdium pred skúškou alebo pred dôležitú schôdzku s rušnou výkonnej vo firemnej kancelárii. Niektorí ľudia môžu cítiť úzkosť pred tajného stretnutia sa jeho priateľkou alebo priateľom. Úzkosť do určitého limitu sú prijateľné, pretože pomáha ľuďom splnenie ich pracovať správne. Ale nadmerné množstvo spôsobuje úzkosť len duševné poruchy a iné problémy. Úzkostné poruchy sú rôznych druhov. Psychiatri sú združené v úzkosti utrpel ľud v 5 rozdielnych kategórií. Päť hlavných typov úzkostné poruchy patria nasledujúce

Sociálna fóbia (strach porucha sociálnej)
Táto fóbia je jedným z piatich hlavných druhov úzkostné poruchy. Tento druh úzkosť porucha je charakterizovaná nadmernou sumu úzkostné a príliš veľa vlastné vedomie-v záležitostiach, ktoré sú spojené s každodenných situáciách jeden život. Tieto príznaky sociálnej fóbie sú nasledujúce príznaky.

Ľudia, ktorí majú jednu z piatich typov tohto úzkostných porúch nesú obava z sledujú ostatné a tiež v rovnakej dobe posudzujú ľudia. Tento príznak je vnímaná u ľudí trpiacich päť hlavných typov úzkostné poruchy. Strach, ktorý je pochádza z
sociálnej fóbie jeden z piatich hlavných druhov úzkostné poruche aj bežná práca pracovníkov pôsobiacich v rôznych škôl.

Liečba sociálnej fóbie
Všetkých päť hlavných foriem úzkostných porúch ich liečbu. Efektívny výskum sa teraz deje v rôznych častiach sveta vyliečiť sociálnej fóbie.

Obsedantně-donútenia porucha (OCD)
To je tiež jeden z piatich hlavných druhov úzkostné poruchy. Táto fóbia sa vyznačuje posadnutosť a neustáleho opakovania toho istého rokovania. Opakovanie rovnakého druhu práce zahŕňajú počítanie ručné pranie, čistenie alebo kontrolu niečo veľmi často. Opakovanie toho istého druhu správania sa vykonáva cieľ znížiť mieru úzkosťou.

Značky a symbolom Obsedantně-nátlak poruchy (OCD)
Ľudia, ktorí trpia nátlak Obsedantně-poruchy (OCD) vyjadrené svoje obsedantní duševného stavu zapojením sa do nekončiacej nepřívětivý mysleli, a tiež vyjadril svoju túžbu byť zapojené v určitých rituálov.

Liečba obsedantně-nátlak poruchy (OCD)
Výskumných pracovníkov vo všetkých kútoch sveta sa teraz snaží nájsť efektívnu liečbu vyliečiť päť hlavných typov úzkostné poruchy. Vylepšená terapia sú teraz k dispozícii na trhu liečbe obsesivně-nátlak poruchy (OCD).

Panická porucha
Panická porucha osobnosti je jedným z piatich hlavných druhov úzkostné poruchy. Toto ochorenie sa vyjadruje úplne neobvyklý a opakovaného výskytu veľmi hlboké korene strachu. Tento druh fóbie sa tiež pár fyzikálnych príznaky. Sú brušnej núdzi, závraty dýchavičnosť, búšenie srdca, a tiež hrudníka.

Liečba panické poruche
Liečba je dostupná na trhu pri liečbe všetkých päť hlavných foriem úzkostných porúch. Panická porucha je tiež potrebné zaobchádzať veľmi účinne zlepšenie lekárskej terapie.

Päť hlavných typov úzkostných porúch aj nasledujúce
Post-stresová porucha aj celkové úzkostné poruchy

Bylinky pre Úzkosť
Librium
Zoznam fóbií
Rys Úzkosť
Srdce Palpitations Vzhľadom k Úzkosť
Imipramín (Tofranil)
Panická porucha
Buspirón (Buspar)
Úzkosť Sociálna pomoc
Triazolam, Halcion
Príznaky Úzkosť