Zovšeobecnenie úzkostné poruchy (GAD)

Zovšeobecnenie úzkostné poruchou, GAD je charakterizovaná pretrvávajúce úzkosti, napätia zveličovat a starať aj v situácii tam, kde je málo alebo nič niekedy ako motivovať ich. Alarmujúca je spoločný rys s väčšinou ľudí kvôli rôznym okolnostiam denne. Ale ak je podmienka je niečo málo cez prehnaný a ak neexistuje takýto dôvod provokovať ho, potom nemôžu byť osoby, ktoré trpia zovšeobecnenie úzkostné poruchou, GAD. Ľudia s takouto úzkosť poruchy trávia väčšinu času znepokojujúcemu zbytočne.

Ľudia s zovšeobecnenie úzkostné poruchou, GAD predvídať katastrofy, a sú príliš znepokojený otázkami, ako je pranie, zdravotnej, v rodine problémy, alebo problémy pri práci. Niekedy nie je konkrétny dôvod obávať, ale pocity napätia strach a pretrváva po celý deň. Osoba môže mať bolesti, a bolesti na žiadny konkrétny dôvod a všeobecne cítiť dosť unavená.

Príznaky zovšeobecnenie úzkostné poruchou, GAD

Zovšeobecnenie úzkostné poruchou, GAD je diagnostikovaných keď jednotlivé príliš veľa starostí o niekoľko každodenných problémoch a najmenej 6 mesiacov.

K dispozícii môže byť viac príznakov ukázať že je osoba trpiaci GAD. Ľudia s poruchou môže?T Zdá sa zbaviť svojich problémov, aj keď vo všeobecnosti uvedomiť že ich záujmom je viac ako extrémnej okolností odôvodňuje. Neschopnosť odpočívať, dostať ľahko vyplašený, a ťažkosťami pri sústredení sa niektoré symptómy zovšeobecnenie Úzkosť poruchy.

Fyzické príznaky, ktoré často sprevádzajú zovšeobecnenie porucha Úzkosť, GAD zahŕňajú bolesť, únavu, napätie svalov, ťažkosti pri prehĺtaní, cukání a triaška. Iné príznaky patrí potiť, nevoľnosť, podráždenosť, závrativost, horúce blesky a pocity udýchaný.

Liečby zovšeobecnenie úzkostné poruchou, GAD

Účinnú liečbu zovšeobecnenie úzkostné poruchou, GAD je dostupná na rad poradne center. Okrem výskumu sa zavádzajú nové a lepšie terapia určená na pomoc Väčšina ľudí s úzkosťou porúch. Tieto terapie pomoci osoby trpiace GAD viesť produktívny a naplnenie života. Ak je osoba zovšeobecnenie Úzkosť diagnóza porucha, Gad, ďalším krokom je zistiť duševné zdravie pracovníkom. Môžete konzultovať s profesionálne školenie v kognitívnych-behaviorálna terapia a behaviorálna terapia.

Aby bolo možné prijímať účinná liečba pre zovšeobecnenie strach porucha, GAD má osoba, mala by byť otvorené k diskusii so svojím poradcom. Stresu technikami a tiež meditácii veľmi pomôcť jednotlivcom s úzkosťou poruchy na seba v pokoji. Rodina tiež hrá dôležitú úlohu pri napomáhaní osobe zotaviť sa z akéhokoľvek druhu strachu porúch.

Stres Kameňolom
Úzkosť Podpora
Úzkosť psychológ
Panická porucha
Pomoc pre Úzkosť
Triazolam, Halcion
Separačnú úzkosť
Poruchy nálady
Imipramín (Tofranil)
Ako Cure Úzkosť
Úzkosť treatments