Posttraumatické stresové poruchy (PTSD)

Post-traumatické stresové poruchy (PTSD) je typom z úzkostných porúch, ktoré môžu objaviť po zažívajú desivé udalosti alebo vážne fyzické utrpenie, keď mohlo dôjsť k poškodeniu. Rôznych traumatických udalostí, ktoré môžu vyvolať Doručovací-stresová porucha fyzickej alebo sa muž-zaslané pohrôm, násilných osobné napadání, bojuje vojenských alebo akékoľvek vážne nehody. Ľudí trpiacich touto post-stresovej poruchy (PTSD) skúsenosti nepríjemné pocity v najrôznejších situáciách, a to pokračovať po celej svojej životnosti.

Príčiny Post-stresovej poruchy (PTSD)

Post-stresovej poruchy (PTSD) prvý prišiel na verejnosť vo vzťahu k uverejnenia vojny veteránov. Avšak je výsledkom niekoľkých traumatické udalosti, vrátane znásilňovania mučenia sú zneužívané ako dieťaťa je unesená, trosky vlaku, dopravné nehody, lietadlo havaruje, a mnohé ďalšie katastrofické udalosti. Post-stresová porucha nie je len na základe ktoré prešli poškodiť seba, ale mohol byť, pretože by mohlo poškodiť mať stalo blízke a drahé jedna.

Okrem životných skúseností je možné iné príčiny tohto typu úzkosť poruchy ako jeden?s temperamentom a zmeny v prírodnom chemikálií v mozgu.

Príznaky Post-stresovej poruchy (PTSD)

Osoby sa Post-stresovej poruchy (PTSD) majú konštantnú děsivosti myšlienky a spomienky ordeals ich minulosť. Cítia, že citovo otupělý, najmä s ľuďmi boli takmer do minulosti. Sú ľahko prekvapiť a môžu mať poruchy spanie a pocit nezávislí. Existujú aj ďalšie symptómy post-traumatických stresovej poruchy ako je strata záujmu v minulých záľuby, podráždenosť, agresivita a alebo tiež stali násilné. Títo ľudia sa predišlo situáciám a miesta, pripomínajúci pôvodného traumatickou udalosť.

Príznaky Post-stresovej poruchy (PTSD) typicky začne počas 3 mesiace od udalosti, ale niekedy sa môže objaviť rokov neskôr.

Zaobchádzania pre Post-traumatické stresové poruchy (PTSD)

Ľudia trpiaci Post-stresovej poruchy (PTSD) by mala mať bezprostredný lekárskej pomoci zabrániť stavu dostali kontroly. Zaobchádzania pre Post-traumatické stresové poruchy obvykle zahŕňajú kombinácie lieky a psychoterapia. Tento kombinovaný prístup, môže pomôcť osoby vo zhodnotenie pocitom kontroly nad svoju životnosť.

Existujú mnohé druhy liekov dostupných, ktoré môžu pomôcť ľuďom sa post-stresovej poruchy (PTSD). Antidepresíva sú použité na pomoc príznakov depresie a úzkosť a tiež môžu pomôcť pri zlepšovaní spánkom problémy. Antidepresíva sa používajú aj pre zlepšenie osoba?s koncentráciou. Ostatné Post-stresová porucha lieky patria Anti-úzkostné lieky.

-+

Ako sa Úzkosť diagnostikovaná
Faktory životného prostredia
Úzkosť prášky
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením
Úzkosť drogy
Úzkosť Podpora
Tranylcypromín (Parnate)
Benzodiazepíny
Stres a strach
Komplikácií Úzkosť Liečba
Päť hlavné druhy strach porucha