Komplikácií Úzkosť Liečba

Existuje len málo ľuďom, ktorí majú starosti nikdy cítil vo svojom živote. Väčšina ľudí prešli fáze úzkosť v jednom alebo v inej okamihu v živote. Srdce bije zvýšiť často, keď sme sa stretávajú niektoré nepriateľská okolností. Ľudia tiež často dostať strach v rodine problémy. Úzkosť je skoro ako prirodzený inštinkt že prenasleduje osoby vo stresujúce situácie. Ale keď úzkosť je drtivé, musí skutočný liečby. Sú ľudia, ktorí si Uvoľnený z úzkosti, ktoré samo-ošetrenie len. Ale keď samo-liečby činíš nepomôže, medikační po relaxačných technikách, vyrovnaný životný štýl, a liečba sa javí ako nevyhnutné. Existujú však určité komplikácie úzkosti liečby. Niektoré komplikácie potrebu detail diskusiu.

Úzkostných porúch sú kategorizované do niekoľkých formách a kategóriách. Ale podľa toho, čo je možné formulár paniku a starostí je spoločné príznaky. Správne zaobchádzanie je potrebné urobiť pre zbaviť z úzkostných porúch. Úzkostných porúch väčšinou disponujú niektoré alebo iné zložky biologického druhu, a častejšie reagujú na lieky.

Medikační úzkosť, najmä antidepresív, občas sa ukáže byť veľmi účinný v liečbe úzkostných porúch. Lieky sa používa v spojení s inými druhmi liečby, ako poznávacie-behaviorálna terapia. Sú použité na zmiernenie príznakov a príznaky úzkosti porúch. Tiež pomáha ostatným druhom terapiou sa pokrok vpred. Ale závislosť na antidepresíva môže viesť ku komplikáciám úzkosti liečby.

Na jednej strane a súčasne lieky poskytuje úľavu z úzkosti do určitej miery, existuje aj niektoré nežiaduce účinky proti úzkosti-lieky. Vedľajšie účinky ako bolesti hlavy, brucha rozčilení, sexuálna dysfunkcia, nauzea a ospalosť. Niektoré z týchto pacientov podstupujúcich-proti úzkosti lieky aj skúsenosť problém suchých ústach. Anti-úzkostné lieky tiež niekedy vedú k získavaniu hmotnosti. Existujú aj prípady antidepresíva vedú k akútnym problémom strata hmotnosti.

Okrem vyššie uvedených ty, existuje aj ďalšie komplikácie Úzkosť zaobchádzania. Na benzodiazepíny, ako Xanax, Valium a Klonopin je návykový. Predĺžené používanie týchto antidepresív môžu spôsobiť závislosť na drogách. Občas sa ľudí závislej práce na lieky našiel je nemožné žiť bez ohľadu týchto drog. To je jedna z komplikácií Úzkosť zaobchádzania. Je tiež nutné byť vedomá týchto komplikáciami, ktoré sú spojené s liečbou úzkostných porúch. Pred gong pre liečbu je lepší treba poznať o stranu-efekty rôznych liečebných metód.

Selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs)
Venlafaxín (Effexor)
Úzkosť svojpomocných
Počas fyzickej pocity Úzkosť
Fluoxetín (Prozac)
Rys Úzkosť
Úzkosť Poradenstvo
Fenelzín (Nardil)
Úzkosť Mierka
Srdce Palpitations Vzhľadom k Úzkosť
Lieky používané pri liečbe strach porucha