Komplikácií Úzkosť Liečba

Existuje len málo ľuďom, ktorí majú starosti nikdy cítil vo svojom živote. Väčšina ľudí prešli fáze úzkosť v jednom alebo v inej okamihu v živote. Srdce bije zvýšiť často, keď sme sa stretávajú niektoré nepriateľská okolností. Ľudia tiež často dostať strach v rodine problémy. Úzkosť je skoro ako prirodzený inštinkt že prenasleduje osoby vo stresujúce situácie. Ale keď úzkosť je drtivé, musí skutočný liečby. Sú ľudia, ktorí si Uvoľnený z úzkosti, ktoré samo-ošetrenie len. Ale keď samo-liečby činíš nepomôže, medikační po relaxačných technikách, vyrovnaný životný štýl, a liečba sa javí ako nevyhnutné. Existujú však určité komplikácie úzkosti liečby. Niektoré komplikácie potrebu detail diskusiu.

Úzkostných porúch sú kategorizované do niekoľkých formách a kategóriách. Ale podľa toho, čo je možné formulár paniku a starostí je spoločné príznaky. Správne zaobchádzanie je potrebné urobiť pre zbaviť z úzkostných porúch. Úzkostných porúch väčšinou disponujú niektoré alebo iné zložky biologického druhu, a častejšie reagujú na lieky.

Medikační úzkosť, najmä antidepresív, občas sa ukáže byť veľmi účinný v liečbe úzkostných porúch. Lieky sa používa v spojení s inými druhmi liečby, ako poznávacie-behaviorálna terapia. Sú použité na zmiernenie príznakov a príznaky úzkosti porúch. Tiež pomáha ostatným druhom terapiou sa pokrok vpred. Ale závislosť na antidepresíva môže viesť ku komplikáciám úzkosti liečby.

Na jednej strane a súčasne lieky poskytuje úľavu z úzkosti do určitej miery, existuje aj niektoré nežiaduce účinky proti úzkosti-lieky. Vedľajšie účinky ako bolesti hlavy, brucha rozčilení, sexuálna dysfunkcia, nauzea a ospalosť. Niektoré z týchto pacientov podstupujúcich-proti úzkosti lieky aj skúsenosť problém suchých ústach. Anti-úzkostné lieky tiež niekedy vedú k získavaniu hmotnosti. Existujú aj prípady antidepresíva vedú k akútnym problémom strata hmotnosti.

Okrem vyššie uvedených ty, existuje aj ďalšie komplikácie Úzkosť zaobchádzania. Na benzodiazepíny, ako Xanax, Valium a Klonopin je návykový. Predĺžené používanie týchto antidepresív môžu spôsobiť závislosť na drogách. Občas sa ľudí závislej práce na lieky našiel je nemožné žiť bez ohľadu týchto drog. To je jedna z komplikácií Úzkosť zaobchádzania. Je tiež nutné byť vedomá týchto komplikáciami, ktoré sú spojené s liečbou úzkostných porúch. Pred gong pre liečbu je lepší treba poznať o stranu-efekty rôznych liečebných metód.

Úzkosť terapia
Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov)
Vysoká Úzkosť
Úzkosť terapeut
Úzkosť lekárstvo
Venlafaxín (Effexor)
Stres Kameňolom
Stres management
Úzkosť Útoky
Úzkosť Psychiater
Ako sa Úzkosť diagnostikovaná