Považovanie Úzkosť útokov

Úzkosť útoky sú charakterizované náhlym puka nesmierny nasledovať palpitations úzkosť, nepokoj a dýchavičnosť. Ľudia prechádza ohromnú úzkosť i nadmerne potí. Niekedy Úzkosť útoky sú sprevádzané ťažkou hrudníka, brucha poruchy a nevoľnosť. Liečba úzkosť je nutnosťou. Existujú rôzne druhy opravné prostriedky, ktoré sú predpísané na liečbu Úzkosť Útoky. Ale ktorý nápravu alebo ošetrenie by fungovať najlepšie budú samozrejme závisí od konkrétneho prípadu, v ktorej je predpísané.

Presné kognitívne-behaviorálna terapia a farmakoterapia často sa uchýlila k liečeniu Úzkosť Útoky. Antidepresívum farmakoterapia je šéf lekárske ošetrenie u strach útokom. Táto liečba tiež pomáha veľa skutky prekonávaní strachu. Hoci tricyklické antidepresíva sú najčastejšie používané pre začatie útoku strach pod kontrolou, serotonínu reuptake inhibítory (SSRIs) tiež sľubujú show. Inhibítory reuptake serotonínu (SSRIs) bola zavedená len na trhu nedávno. V snahe zbaviť nadmernej stimulácii ktorý často odohráva sa tricyclies je pacientom by mala byť zahájená v nižších dávok serotonínu reuptake inhibítory (SSRIs).

Často psychiatri liečbe úzkostných porúch predpísať Prozac (fluoxetín) Paxil (paroxetín), aj Zoloft (sertralín) u strach útokom. Avšak, príznaky a náročnosť na Úzkosť Útoky sú často považované pred predpisovaní niektorou z týchto lieky. Samozrejme existujú niektoré nežiaduce účinky SSRIs. Nežiaduce účinky, vyskytujúce sa bežne zahŕňať nespavosť, gastrointestinálne ochorenia, nevoľnosť, a nepokoja. Pacienti trpiaci nespavosťou, a hypnotické rád Desyrel (Trazodon) býva často navrhol.

Lekári, ktorí majú špecializovaný v liečbe úzkostných tiež predpísať Pamelor útoky (nortriptylín) ich pacientmi. Dávkovanie tomto konkrétnom lieku je vyvážená podľa náročnosti pre úzkostné príznaky. Tofranil (imipramín), je tiež dobrou voľbou pre liečbu úzkosť útok. Avšak jednu vec musí pamätať, ktoré musia byť pacient dostatočne sledovať efektivitu v antidepresív.

Prírodná liečba pre prekonanie Úzkosť Útoky možno tiež považovať. Rastlinné opravné prostriedky sú tiež dobré pre liečbu problém Úzkosť Útoky. Často je cGMP výrobnej praxi sa používajú na výrobu rastlinných liekov, ktoré sú veľmi užitočné pri liečbe úzkostných útokom. Aby nedošlo k náhlemu roztrhává úzkosti, homeopatické lieky môžu tiež prijať. Existuje niekoľko homeopatických liekov, ktoré sú dosť dobré na zmiernenie úzkosti z vás. Skúste ne tieto opravné prostriedky pri liečbe úzkostných útokov, v priamom prenose a úzkosť zdarma živote. Avšak, ako začnete akýkoľvek druh medicíny, konzultáciu so špecialistom v tejto oblasti je vždy navrhnuté.

Návykové látky
Psychoterapie
Venlafaxín (Effexor)
Existenciálnu úzkosť
Príznaky Úzkosť
Benzodiazepíny
Panic Attack PRIZNAKY
Bolesti hlavy Kvôli Úzkosť
Úzkosť Ako Emotion
Úzkosť Mierka
Faktory životného prostredia