Považovanie úzkostné poškodením

Slovo?Úzkostné poruchy? zahŕňa rôzne druhy patologickej úzkosti a fóbie. To sa vzťahuje na poruchy nervového systému, ako iracionálny strach ktorá nemá fakt podkladné. Ľudia patriaci do akejkoľvek vekovej skupine môže trpieť poruchou strach. Niektoré druhy strach porucha patrí generalizovaná úzkosť porucha, agorafobie, sociálne úzkostných porúch, Post-stresové phobia a poruchy. Existuje niekoľko spôsobov a opravné prostriedky, ktoré pomôžu pri liečbe Úzkosť poruchy.

Máte niekoľko možností Úzkosť v liečbe porúch. Oba Behaviorálne terapie a farmaceutických liečby sú považované za veľmi efektívny v liečbe Úzkosť poruchy. Iné ako tejto, môžete zmeniť svoj životný štýl, vyhýbať sa úzkosť poruchy. Anxiolytikum agenti urobili zázraky v liečbe Úzkosť poruchy. Lekári tiež odporučí antidepresíva pre nasolování Úzkosť poruchou. Z mnohých liečebných možností dostupných pre Úzkosť porúch správania, terapia potrebuje zmienka. Terapia sa zameriava na správanie sa mení a získavaní kontroly nad nečakané správania.

Individuálneho správania podstupujúcich liečbu vyučujú ako čeliť až sa stresujúce situácie ako zachovať chladnú hlavu v priebehu zložitým okolnostiam. Všetky tieto učia prostredníctvom kontrolovaných expozície nich. Tento osobitný druh terapie poskytuje individuálne s pocitom kontroly nad životom. Okrem správania, terapia, kognitívne terapiu sú iné metódy, ktoré môžete využiť pri súčasnom liečení Úzkosť poruchy. V niekoľkých prípadoch úzkosti ochorenia, pacienti sa nachádzajú rozvoj myslenia, ktoré škodia ich zdravotných a myseľ. Kognitívna terapia sa zameriava na meniace škodlivé alebo dokonca aj neproduktívne vzory myslenia. Jednotlivé podrobia Úzkosť poruchy hodnotí svoje pocity a myšlienky a na proces, naučí rozlišovať medzi realistické myslenie z akej je nereálne.

Kognitívna terapia-správania alebo CBT je taktiež účinnú metódu na liečbu Úzkosť poruchy. Existujú terapeutov, ktorí používajú kombináciu správanie a kognitívne liečebných postupov pri liečbe Úzkosť poruchy. V Kognitívne-správania Terapia, pacient vyučuje spôsoby využitia, ktoré ukázalo byť veľmi užitočné pre životnosť. Relaxačné techniky, sú tiež medzi obľúbené postupy zahŕňajúce liečbu poruchy Úzkosť. Zamestnávanie takýchto techník AIDS pacientov v rozvíjanie schopností vyrovnať až s stresujúcej situácii v živote. Relaxačné techniky zahŕňajú výkon a dýchacie-re školenia.

Lieky sa tiež ukázali ako užitočné pri liečbe Úzkosť poruchy. Niekedy je navrhnuté pre anxiolytics zmierniť úzkosť poruchy. Avšak, liečba je často v kombinácii s niektorým terapiou pre lepšie výsledky. Ak trpí poruchami a úzkosť tešíme na tú zaobchádza, postupujte podľa vyššie uvedených postupov pre dokonalý výsledok.

Úzkosť terapeut
Úzkosť lekárstvo
Fenelzín (Nardil)
Úzkosť Poradenstvo
Úzkosť lieky
Bromazepam-Perorálne tablety
Zoznam fóbií
Amitriptylín Z Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil
Úzkosť liečia
Midwest Centrum Stres a strach
Komplikácií Úzkosť Liečba