Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením

Generalizovaná porucha úzkosť, čo sa viac populárny ako Gad odvoláva na akejsi úzkostných porúch. To úzkostné poruchy je typická nadmerná pnutiu, strach a strach. Pacienti z zovšeobecnenie strach porucha tiež skúsenosti báť, keď je nič podstate iniciovať to. Existujú určité príznaky a známky že známka zovšeobecnenie strach poruchy. Jednotlivcov ovplyvnené týmto typom úzkostných porúch nemôže zostať mimo záujmy. Správne zaobchádzanie s zovšeobecnenie strach porucha v riadnom termíne sa často pomáha pacientom sa dostať trvalé úľavy z tejto psychologickej anomáliu.

Spolu s obrovským úzkostné ľudia tiež prejsť únavu, napätie svalov, chvenie, bolesť, podráždenosť, teplá a cukání bliká. Stratí svoju chuť k jedlu, a preto bezprostrednej liečbu zovšeobecnenie Úzkosť porucha sa za potrebné. Výskumy sa deje s cieľom nájsť nové spôsoby ošetrovania zovšeobecnenie Úzkosť poruchy (GAD). Keď zovšeobecnenie Úzkosť stáva porucha príliš vážne, kombináciou lieky a psychologických liečebných postupov sú použité.

Ale keď sa vyššie uvedený typ úzkosť porucha nie je intenzívny svojpomocných terapia, vyváženého životného štýlu a správne relaxace pomáhajú v nadchádzajúcich z problému.

Celkové úzkostné poruchy prebieha pri úzkostných stáva vážnym problémom zabrániť ovplyvnené ty z bežnej aktivity každodenného života. Pacienti s týmto chronickým ochorením aj cítia pri plnení starost každodenné činnosti. Tiež živiť strach o bezprostrednej budúcnosti, a to sťažuje im postupujú obvyklým spôsobom. V súlade s Národným ústavu duševného zdravia (NiMH), jednotlivcov s generalizovanou úzkostné poruche prejudikovať nejaké budúce kalamity a sú príliš znepokojení aj štipka otázky. Takže liečba zovšeobecnenie úzkostné poruchy má vykonať profesionálne lekára alebo psychiatra.

Obe terapia a lieky sa ukázali ako účinné pri liečbe úzkosťou. Čo sa týka liekov je neexistujú bylinné prostriedky, alopatických a prírodné opravné prostriedky, ktoré sú ako účinnej liečby zovšeobecnenie strach porucha. Lekárenskej starostlivosti pre všeobecné poruchy Úzkosť patria selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs). Selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu sú typu antidepresíva ktorá zakazuje serotonínu?je znovu-absorpcie v mozgu. Preto sa preukázal svoju cenu ako protilátku pre takéto problémy.

Okrem týchto, niektoré sú SSRIs predpisovanou pre liečbu zovšeobecnenie ktoré patria poruchy Úzkosť paroxetín (Paxil) fluoxetín (Prozac), aj ESCITALOPRAM (Lexapro, Cipralex).Lekári predpisujú často ativan, Klonopin, Xanax, a Valium ponúka pomoc postihnutým kolegovia. Medzi terapia Kognitívne behaviorálna terapia sa väčšinou vykonávajú vyliečiť zovšeobecnenie Úzkosť poruchy.

Návykové látky
Úzkosť
Psychoterapie
Separačnú úzkosť
Prírodný liek na strach
Úzkosť a depresia
Ako sa Úzkosť diagnostikovaná
Triazolam, Halcion
Fluoxetín (Prozac)
Typy Úzkosť
Úzkosť Mierka