Úzkosť drogy

Hlavnou príčinou je úzkosť fyzickou poruchou. V iných dôvodov možné použitie alebo zastavenie konkrétne drogu. V úzkosti liekov je venovaná pacient trpí poruchami mozgu a nervových spôsobené vplyvom hlavou zranenia, infekcia v mozgu, a niektoré typy poškodení vnútorného ucha, srdcového zlyhania, hormonálnych porúch, pľúcnych ochorení. Dokonca aj mierna horúčka môžu byť dôvodom pre znepokojenie. Takže väčšina lekárov predpisovať lieky pre úzkosťou.

Úzkosť môže dôjsť aj u ľudí trpiacich dlhý choroby spôsobené nejaký strach a bolesť ťažkosti dýchania. V takom prípade sa lekár môže predpísať špeciálne úzkosť drogách. Každý človek sa líšia a sú rôzne druhy úzkosťou. Pamelor je druh úzkosti lieky. Tento liek sa používa na liečbu duševných alebo nálady problémy, ako je depresia. pomáha zlepšiť pacientovu náladu a dáva im pocit i-Prozatím ulehčit, lepšie spanie, a zvýšenie ich energetickej hodnoty. Je známa aj ako antidepresíva tricyklické. Pomáha pacientov liečiť ovplyvňuje fyzická chemikálie v mozgu.

Ďalším úzkosti lieky menovaný Trazodon najlepšie funguje, obnovením rovnováhy isté prírodné chemické nazýva serotonínu v mozgu. Ďalšia skupina liekov známych ako benzodiazepíny sa používajú pri liečbe úzkosťou. Táto úzkosť drog alprazolam sa používa k Určite príznaky, ako panika, generalizovaná úzkosť fóbie sociálnej fóbie. Imipramín, Tofranil a iné sú aj úzkostné drog. Pomáha minimalizovať záchvaty paniky.Pacienta môže trvať týchto kedysi denne, zvyčajne v spaním. Niektoré ďalšie druhy úzkosti lieky Prozac patrí Oral, Buspar ústne, Xanax XR Oral, Cymbalta Ústne a mnohé ďalšie.

Väčšina z liekov, ktoré si zvyčajne dostanete cez-o-protizáruku rád studený lekárstvo na predpísané lieky majú vedľajšie účinky. Rovnako tak sa lieky používané pri liečbe úzkostných príliš mať nežiaduce účinky. Je dôležité vedieť, o spoločnej nežiaduce účinky sa úzkosť liekov užívate palce Niekedy je možné sa u lekára sa povedať, ktoré lieky budú mať nežiaduce účinky, ako je zaobchádzanie s inou osobou je iný. Niektoré z týchto nežiaducich reakcií možno z miernou poškodzovanie suchá ústa pre ťažká nevoľnosť alebo hmotnosti.

Kedy budete mať akýkoľvek druh úzkosti drog je dôležitou užívate vedomie varovanie o etikete. Rôzne druhy úzkosti lieky môže reagovať na niekoľko vecí, ako iných receptov, po-o-protizáruku liekov, potravín, nápojov, vitamínov a výživových doplnkov. Takže je potrebné venovať osobitnú pozornosť tejto, alebo návštevu lekára.

Považovanie Úzkosť útokov
Známky Úzkosť
Ťažké Úzkosť
Úzkosť lieky
Psychoterapie
Pomoc pre Úzkosť
Úzkosť Ako Emotion
Úzkosť liečia
Citalopram (Celex)
Považovanie Úzkosť
Fenelzín (Nardil)