Prekonať strach

V úzkostných porúch postihuje viac ako 40 miliónmi obyvateľov v Amerike samostatne. V úzkostných porúch môžu vyskytnúť spolu s mentálnym alebo telesným ochorením. To môže zhoršiť, ak nie je správne. Takže na prekonanie úzkosti mnohých účinných liečebných postupov sú dostupné. Väčšinou ľudia trpiaci úzkosť, záchvaty paniky, a rôznych druhov fóbie vyskúšať niekoľko terapiou, lieky a bylinné metódy prekonávania úzkosti.

Tu sú niektoré z metód prekonanie úzkosti:

Po prvé ísť o profesionálnu pomoc. Vždy je lepšie ísť poradca alebo terapeut poznať základné príčina úzkosti. Po druhé poèúvaj kazety a CD pre odpočinok. To vám pomôže relaxovať vaša myseľ. Snažte sa správne dýchať, ktorá je súčasťou relaxácie. Po tretie skúste urobiť niekoľko cvičení ktorý má obrovskú hodnotu pre prekonávaní úzkosťou. Je úniky chemických látok, ktoré vytvárajú dobré pocity, nazývané feromóny. Tiež môžete meditovať podľa čítaní Písma, ktoré Vám pomôžu zvýšiť Vašu dôveru v Boha.

Najlepší spôsob, ako prekonať úzkosť je riešenie problémov.

Vždy sa snaží nájsť riešenie problému s pozitívnym spôsobom. Existuje niekoľko ciest, ako vidíte na to, čo znamená že by sme nemali byť negatívne, zatiaľ čo rokovania s našimi problémami. Najlepšie cestou je uznávajú naše myšlienky a spôsobom ovplyvnilo váš rám mysle a dôvery. Don’t holub díra iné obavy. To je nastavenie mysle dočasne na jednej strane a dajte všetky ostatné otázky sa stávajú príčinou vášho worriness. Stačí dať čas na seba, ktoré budete riešiť problém niekedy neskôr a za čas bude sústrediť na prácu predtým.

Musíte si myslieť pozitívne a výzvou tie negatívne myslenie, ktoré Vám pomôžu prekonať obavy. A užitočnú techniku, ktoré môžeme byť docela pomohla prekonať obavy je na vizualizáciu “zaistené v tejto polohe znak” alebo kresliť red dot na vašej práce. Na chvíľu sa stanete vedomý myšlienok znepokojujúcejšia vy, a pokúste sa sústredí na vaše “stop” znamenia. To pomáha udržiavať aby ste sa zameral. Niektoré naše znepokojenie je prirodzené a normálne. Takže vďaka správnej liečbe sa dá prekonať obavy. Niektoré terapiou sú jednoduché a ľahko naučil. zatiaľ čo ostatné sa dá urobiť s pomocou profesionálneho sprievodcu.

Môžete sa tiež zapojiť do procesu reflexie. Sometimes we need to figure out what is the root cause of the problem is and then find out ways to resolve it. Snažte sa vytvoriť pocit vlastnej-dôveru, i-bytosť, a relax pre prekonanie úzkosti. Snažte sa nájsť kľudnej miestnosti a ľahnúť na pohovku alebo posteľ. Skúste si zobrať niekoľko hlbokých dych, a nemyslím, že to, čo sa deje v okolí a pokúsiť sa sústrediť na svoje telo a meditáciu. To je tiež jedným z najlepších spôsobov pre liečbu úzkosti.

Stres
Alprazolam (Xanax)
Brain chémia
Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov)
Skúšobná Úzkosť
Vysoká Úzkosť
Stres, úzkosť a depresia Resource Centre
Návykové látky
Beta-blokátorov
Úzkosť lekárstvo
Venlafaxín (Effexor)