Zvládnutie Úzkosť

Moderného životného štýlu a celej súťaži má priamy vplyv na fyzické aj mentálne zdravie človeka a keď hovoríme o toľkými spôsobmi, že muž bol postihnutý, úzkosť je jeden problém, ktorý môže byť pomenované. V súčasnej dobe?je svet, úzkosť Útok je spoločným problémom, a je na vzostupe. Pracovný tlak, nabitom programe hospodársku súťaž s rovesníkmi, osobných problémov, všetky by mohlo byť hlavnou príčinou úzkosťou. Pri živote stáva taká stresujúca vyrovnať sa úzkosť stáva absolútnym potrebu. Vyrovnať sa s úzkosťou je zaoberať sa emócií strachu smútok či zlosť a pokúsiť vyrovnať s ňou.

Vyrovnať sa s úzkosťou je možné, keď snaží zistiť a pochopiť stresu reakcie tela. Výskum ukazuje, existujú tri úrovne stresu ktoré subjekt podlieha. Jedným z prvých úrovniach bojuje ani utekajú. Keď telo vníma hrozbu, alebo akékoľvek nebezpečenstvo, existuje náporom energie, ktoré overpowers tela. Táto energia, umožňuje osobe, do boja s situácie alebo k úteku z nebezpečenstva. V ďalšom kroku sa odolnosťou.

Jednou z tvárí táto podmienka, keď riziko rozložené na dlhšie časové tj aj mimo boj alebo letová doba. V tomto dlhodobý stres existuje niekoľko druhov sekrécie hormónov v organizme, ktoré pomôžu pri poskytovaní telo.

Posledným krokom vyrovnať s úzkosťou vyčerpáva. Ak v prvých dvoch etapách tela sú úspešne dokončené iba tretej etapy vstupuje do hry. To je, keď telo dostane vyčerpával doplniť sám. Ak telo úspešne dokončil prvé dve etapy, sa budú zadať tretej etapy, vyčerpaním. To je doba kedy vyčerpával subjektu dopĺňanie samotnej. Stres je jedným z hlavných dôvodov úzkosti v moderným svetom. Ak osoba stojí pred predĺženým ohrozenia, existuje niekoľko sekrécie hormónov v organizme, v ktorých jedno vylučované nadmernom množstve, môžu mať škodlivý vplyv na organizmus.

Napríklad adrenalínu je užitočné pri výrobe energie, v strese. Ale dlhotrvajúci adrenalín využitie môže viesť k slabým srdcom. Hormóny, ako je kortizolu vazopresinu a sú uvoľnené počas štádiu odporu, a to môže vytvárať zvýšenie krvného tlaku aj pri zvýšení hladiny krvného cukru. Môžu dokonca spôsobiť zníženie arteriálneho stenami, ktoré zvyšujú počet trombocytov krvi.

Genetika
Stres
Liečba zovšeobecnenie úzkostné poškodením
Typy Úzkosť
Separačnú úzkosť
Duloxetín, Cymbalta
Stresujúce udalosti
Panická porucha
Úzkosť porucha PRIZNAKY
Buspirón (Buspar)
Fenelzín (Nardil)