Tranquilizers

Tranquilizers sú najúčinnejšie drog pri liečbe úzkostných porúch, ako aj všetky druhy napätie súvisiace s chorobou. Tranquilizers znižuje napätie a jeden pre kľud mysli odstránenie všetkých typoch napätia a strachu. Tranquilizers užívateľom dať svoj zvuk spánok a ak je dávka v Tranquilizers sú použité na užívateľa na oveľa vyššej úrovni, ospalosť spôsobená jeho spotreba môže prevážiť aj po spánku je u konca. Tranquilizers sú účinné pri liečbe pacientov trpiacich psychóza strachu a úzkostných neuróza.

Použitie Tranquilizers:
Tranquilizers sa všeobecne prijímajú v ústach. Iné ako ústny medikační tento liek môže tiež uplatniť v pacientovi cez intravenózne použitie.

Fungovanie tranquilizers:
Tranquilizers sú typy látok, ktoré efekt na telo a myseľ na osobu, ktoré tlakovú centrálny nervový systém (CNS) o osobe. Kompresia na centrálny nervový systém (CNS) príčiny mentálnej kľudu, zníženie pnutia, ospalosť, kľud aj uvoľnené správanie.

Ospalosť o osobu, ktorá je berie tieto tranquilizers ak môže zvýšiť dávkovanie na tranquilizers zvýšiť a ten, kto je pomocou týchto tranquilizers mája začali prejavovať príznaky podobné ohromujúci
pohyb tela a tiež v abnormalitou reči. Tela osoby, ktorá podniká tiež ukazujú tranquilizers neistá a pomalá reflexov. Každého, kto je pre prijatie tejto drogy dlhom období môže uvoľnený jeho moc rozsudok. Existujú aj ďalšie podmienky, ktorými sú tranquilizers značen. Patrí medzi ne soporifics, prášky na spanie, downers, tlmiče, anxiolytics a tiež hypnotiká-sedatív.

Tranquilizers môžu byť tiež použité na pacientov na získanie po-upokojujúci účinok. Keď tranquilizers používajú na pomerne vysokú sadzbu, môže vyvolať vedomie straty. Tranquilizers môžu tiež viesť osobu na smrť-li osoba príliš tranquilizers spotrebuje.

Existujú 2 typy tranquilizers dňa. Jeden z týchto tranquilizers je hlavnou tranquilizers a iný je tranquilizers maloletých. Tranquilizers z oboch skupín všetkých najviac hrajú rovnakú funkcií. Vážne tranquilizers patrí piperidín zlúčenín, piperzine zlúčenín, butyrophenones, thioxanthenes, indoles i
phenothiazines. Obchodné názvy Throzaine tieto tranquilizers zahŕňajú, Haldol, Risperdal a Clozaril. Závažné sú tiež často tranquilizers označované ako Neroleptics, ktoré sú najčastejšie predpísaný vytvrdzovania pacientov trpiacich psychózou strach a úzkosť neurózy. Tranquilizers sú tiež veľmi často zneužívané, ale používanie veľkých tranquilizers nie sú príliš známe ľuďom. To zabráni zneužívaniu tranquilizers tomuto druhu.

Tranquilizers všeobecne používa hlavne drobné tranquilizers patrí. Menšie tranquilizers patria lieky ako je benzodiazepínmi. Tento slávny drog pri liečbe úzkostných porúch je tiež známe, v mnohých obchodnými firmami. Obchodné názvy benzodiazepínmi zahŕňať Valium, Tranxene, Librium, Klonopin, ativan, Serax a Xanas. Niektoré kombinácie liekov sú tiež nájsť na trhu liečbe úzkostných porúch. Jedným z nich je kombinácia liekov Librax. V bežne používaných tranquilizers majú tiež svoje slang Vees odkazov, ktoré obsahujú, Benzos, Tranks a tiež libs.

Odstúpenie procesu niektoré zo tranquilizers veľmi bolestivá. Pacienti, ktorí sú vo stiahnutie procese môže dôjsť k nepríjemné fyzické situácie.

Úzkosť Fórum
Úzkosť prášky
Úzkosť svojpomocných
Dýchavičnosť Kvôli Úzkosť
Úzkosť lekárstvo
Bolesti hlavy Kvôli Úzkosť
Príznaky Úzkosť
Clonazepam (Klonopin)
Bromazepam-Perorálne tablety
Imipramín (Tofranil)
Úzkosť Poradenstvo