Lieky používané pri liečbe strach porucha

Keď sa cítite unavení a depresívne vašej hektickej životný štýl, úzkosti zdá sa stať jediným spoločníkom vaša. Končatín v každej doméne života skomplikovali starostlivosť pre nás udržať kľudnej stave mind. To vedie k vážnemu znepokojenie. Moderné lekársku svet vyvinula množstvo liekov používaných pri liečbe úzkostných porúch. Zoznam liekov je nekonečná a ústrety na potrebu ľudí každého veku.

Hoci lieky nie je úplne vyliečiť úzkostných porúch, môže určite viesť ťažkou úzkosť pod kontrolou. Vzhľadom k tomu, že lieky, ktoré predpisuje lekár je lepšie ísť podľa lekárov? rada. Niektoré hlavné lieky používané pri liečbe úzkostných porúch sú antidepresíva, proti úzkosti-drogám, a beta-blokátory. Tieto lieky sú veľmi užitočné pre kontrolu určitých fyzických symptómov. V tranquilizers sú niektorí z dôležitých liekov, ktoré sú poskytované ľuďom trpiaci úzkosťou.

Antidepresíva sú považované hlavnú lieky používané pri liečbe úzkostných porúch.

Tieto lieky boli vyvinuté na liečbu depresie dokáže divy pre osoby trpiace úzkostných porúch. Anti-tlmiacich majú veľmi pomalým účinkom a zvyčajne trvať približne 4 až 6 týždne hojenie mať vplyv na vás. Niektoré z novo vyvinutých antidepresíva sa nazývajú selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu ani SSRIs. Prozac, Zoloft, Lexapro a patrí medzi Celex predpisovanou liekov.

V SSRIs sa využívajú aj pri liečbe porúch paniku a depresie. Za účelom zvýšenia ich účinnosti, sa vždy odporúča začať u malých dávok a zvýšenie ich dávky sa kvôli priebehu času. Tricyklické lieky Tofranil rád, Anafranil a iné sú aj účinný na zníženie úzkosti poruchu a pokojnom vplyvu na ľud trpí ťažkou úzkosť. Na lieky používané pri liečbe úzkostných porúch aj maoistov zahŕňať (monoamíny oxidáza inhibítorov), ktoré sú najstarším kategórii antidepresívum lieky.

Nardil sa maoistov rád, Parnate, Marplan majú pomerne reálne. Lekári predpísať aj nejaké pesničky proti úzkosti-drogách, ako benzodiazepíny. Obľúbené lieky ako sú Klonopin, ativan a Xanax sú široko uvedené pri liečbe úzkostných porúch. Buspirón patrí k novej zaradenie na zoznam liekov používaných pri liečbe úzkostných porúch. Tento liek sa bežne používajú pri liečbe úzkostných porúch všeobecné. Spoločné strany-efekty všetkých vyššie uvedených-spomínané lieky sú závraty, a depresie

Kliknutím na odkazy uvedené nižšie ďalej informácie o,

Duloxetín, Cymbalta
Bromazepam-Perorálne tablety
Triazolam, Halcion
Clorazepate-Oral, Tranxene T-Tab
Amitriptylín W / Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil
Chlórpromazín koncentrát-Oral, Thorazine

Chlórpromazín koncentruj-Oral, Thorazine
Kolísanie nálady
Benzodiazepíny
Separačnú úzkosť v Psy
Úzkosť Ako Emotion
Tranquilizers
Sertralín (Zoloft)
Úzkosť
Selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs)
Valium
Klomipramín (Anafranil)