Triazolam, Halcion

V zozname liekov v liečbe úzkostných, názvu triazolam prichádza na vrchole. To triazolam je na trh pod názvom Halcion značky. Jedná sa o derivát drog z benzodiazepínmi kategóriu a stal sa veľmi populárnym na jeho viacnásobné použitie. Halcion sa upozorniť na jeho účinnosť a schopnosť poskytovať rýchle zotavenie. Tento liek je vo všeobecnosti považovaný za použiť ako sedatívum pri liečbe úzkostné stavy a nespavosť.

Vzhľadom k tomu, že je triazolam krátku pôsobiace benzodiazepín, jej hlavné použitie je uplatniť na týchto ľudí s ťažkosťami pri zaspávania. Triazolam alebo Halcion sa zvyčajne používa pre krátkodobú zaobchádzania a odvoláva ako vhodný benzodiazepínmi pre tieto účely. Väčšina lekári odporúčajú tento prípravok vzhľadom k jeho rýchlej akcie a tiež šetrí pacientov dostali rannej ospalosť. Triazolam je považovaný za veľmi dôležitá pre tých, ktorí si chcú znížiť úzkosťou.

Zistilo sa, že triazolam je veľmi vysoké riziko vzniku závislosti, a ľudia prekračujúce požadovaných dávkach. Hlavný účinok tohto návyku je nespavosť.

Odporúčané dávkovanie pre triazolam, sú nižšie ako u iných benzodiazepínov, ale často závisí od potrieb pacienta. Kým 0.125mg až 0.25mg je dost pre liečbu nespavosť, dávky sa môže meniť, zatiaľ čo liečbu úzkosťou. Ak triazolam sa používa pre krátke-obdobie nespavosti u pacientov nebude rozumné používať počas ranných hodín.

Triazolam alebo Halcion sa široko využívajú takmer na celom svete, pretože kurz ľudí stáva obeťou úzkosťou je dosť vysoký. Niektoré z týchto časté vedľajšie účinky, ktoré sa často odradiť od pacientov, ktorí ju využívajú, patrí Amnézia, poškodenia sluchu, a ospalosť. Či už ste získal túto úzkosti syndrómu, alebo ste hľadali reliéf tejto starý problém bude vhodné použiť tento liek užívať uvážlivo.

Byť zistených medzi obľúbené lieky používané pri liečbe úzkostných porúch, triazolam sú predpísané lekármi mať pokojnú účinok na nepokojné mysli pacientmi. Či už injekciu lieku alebo vziať ústne, účinok lieku sa začnú po rozpätí niekoľkých hodín. Nápravné účinky budú určené po použití je na týždeň. Odporúča sa, často prekročiť dávku halcion presahuje 7 až 10 po sebe idúcich dní. Tých, ktorí chcú nájsť pripravený roztok pre ich úzkosť-postihnutými mysli možno vhodnú voľbu vybrať tohto druhu lieku.

Vysoká Úzkosť
Stres management
Príčiny Úzkosť
Príznaky Úzkosť
Úzkosť porucha PRIZNAKY
Počas fyzickej pocity Úzkosť
Clorazepate-Oral, Tranxene T-Tab
Zoznam fóbií
Rys Úzkosť
Výkon Úzkosť
Ako sa zovšeobecnenie úzkostné poškodením diagnostikovanou