Amitriptylín Z Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil

Amitriptylín W / Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil populárnej je liek predpísaný lekárom k boju proti depresiu alebo úzkosť poruchy spojené. Tento liek je nesmierne užitočný pre liečbu depresie a úzkosť agitácia. Amitriptylín W / Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil má zložka nazýva amitriptylín, ktoré sú antidepresívum a Zvyšuje depresívne nálady. Ďalšou súčasťou, Perphenazine zbavuje úzkosti a agitácia.

Amitriptylín W / Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil mala byť použitá ako predpísaného lekárom. Každá dávka by mala byť prijatá v rovnakom čase každý deň. To umožní pacientovi prijať lekárstvo pravidelne. Pričom tento liek, lekári by mali byť konzultovaní priebežne. Lekár môže zmeniť dávku liek.

Amitriptylín W / Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil tiež má množstvo vedľajších účinkov. Táto droga môže spôsobiť ospalosť, zvýšenej citlivosti nedeľu alebo poruchy videnia. Spočiatku môže tiež spôsobiť závraty závrativost a keď sa pacientom snažia rýchlo dostať až na schôdzi, alebo poležiačky.

Okrem toho môže sa tiež skúsenosti pálenie záhy, zvýšenú chuť do jedla, suchosť v ústach, podivné chute v ústach, úzkosti, nepokoj, alebo potenie.

Ak pacient zistí, že nežiaduce účinky Amitriptylín W / Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil sa pretrvávajúca, mal konzultovať s lekárom. Mal by tiež informovať lekára, jestli skúseností pretrvávajúcich hrudi, stuhnutosť svalov, alebo slabosti v ruke alebo nohy, slabý, nekoordinované pohyby alebo zvonenie v ušiach. Lekár by mala byť informovaná ak pacient skúseností zmätenosť, rýchly alebo nepravidelný srdcový, močenie ťažkostiach, nočné mory, nadmerného ospalosť, tremoru alebo nekontrolovateľný pohyb úst / jazyk / tváre. K alergickej reakcie spôsobené týmto medicína patria vyrážky svrbenie, opuch, závratom ťažkostiach a dýchanie.

Pacient by mal vždy informovať lekára o svojej anamnéze pred prijatím Amitriptylín W / Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil. Mal by informovať lekára o glaukómu, prostaty problémy, znížil výdaj moču, ochorenia štítnej žľaze, problémy s dýchaním, záchvaty problémy, konzumácia alkoholu, srdcové choroby, duševné / citové problémy, ochorenia pečene alebo obličiek alebo drog alergie.

Amitriptylín W / Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil môže zvýšiť citlivosť voči slnečnému žiareniu. Čo znamená, že pacient by zabránilo predĺženým nedeľu vydaní a používaní ochrannej látke proti slnečnému žiareniu a ochranné odevy. Ten by sa mali snažiť mať obmedzený alkoholu, keď sa začnete tento liek užívať. Ten by mal byť veľmi opatrný pri súčasnom konaní. Lekár by mal byť bezodkladne informovaná, ak pacient má samovražedné úmysly, alebo iné duševné / zmenám nálady.

Berúc Amitriptylín W / Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil všetky zdravotníckych stretnutia by mala byť zachovaná, takže pokrok je starostlivo monitorovaný. Existujú riziká užívania počas tehotenstva tento liek a môžu ohroziť plod. Lekár by mal byť konzultovaný pred prsia-dieťa kŕmiť.

Úzkosť Poruchy
Výskum Liečba poruchy Úzkosť
Úzkosť Ako Emotion
Prekonať strach
Librium
Imipramín (Tofranil)
Úzkosť Striedanie
Úzkosť Poradenstvo
Clonazepam (Klonopin)
Selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs)
Klomipramín (Anafranil)