Clorazepate-Oral, Tranxene T-Tab

Ľudia trpia poruchou úzkosť v modernej dobe vďaka zvýšenému tlaku. Preto boli vyvinuté liekov, ktoré pomáhajú v liečbe tejto poruchy. Clorazepate-Oral, Tranxene T-Tab je taký liek ktorá sa používa na liečbu úzkosť, abstinenčné príznaky akútnej alkoholu a záchvaty. Tento liek patrí do skupiny benzodiazepínov. Pôsobí v mozgu a nervov, a to najmä na centrálny nervový systém. Clorazepate-Oral, Tranxene T-Tab vyrába upokojujúci účinok.

Clorazepate-Oral, Tranxene T-kartu je možné brať ako lekárskeho réžia lekára. Dávkovanie lieku závisí od pacientovom zdravotnom stave aj svoje reakcie na terapiu. Skúste použiť tento liek presne podľa predpísaného lekárom. Nikdy zvýšiť dávku na vaše vlastné. To bude mať za následok drog zvyku. V prípade Vášho prijatia tejto drogy za dlhšiu dobu, sa nezastaví pričom náhle bez súhlasu svojho lekára. Určitých podmienok sa môže stať horšího, keď náhle zastavil droga. Mali by ste znížiť dávku postupne.

Niekedy vám aj nájsť že medicíny zastávkach funguje správne. V takom prípade by ste mali konzultovať s lekárom.

Tak ako väčšina liekov, Clorazepate ústne-, Tranxene T-Tab má množstvo vedľajších účinkov. Niektoré z nich patrí ospalosť, závrat, únava, suché ústa, překotit žalúdka, zápcha, bolesti hlavy a poruchy videnia. Ak sa ktorýkoľvek z týchto účinkov pretrváva, mali by ste okamžite konzultovať svojho lekára. Môžete tiež svojho lekára, v prípade ste častým duševnom / náladu zmeny rozmazaný prejavu, ťažkopádnosti, problémy chôdza, zníženie / vzrástol záujem o sexe, tras, problémy močenie alebo poruchy spánku.

Niektorí ľudia sa tiež stretáva s žalúdkom / brušnej bolesti pretrvávajúca nevoľnosť, vracanie žltnutie očí alebo kože, tmavé moču, pretrvávajúce krku alebo horúčka keď Clorazepate prijali-Oral, Tranxene T-Tab. Závažná alergická reakcia ktorá sa môže objaviť vďaka tomuto lieku patria vyrážky svrbenie, opuch, silné závraty, a zkormoutil dýchanie.

Lekári pacientom radu, aby prijala opatrenia, aj keď majú túto medicínu. Mali by ste informovať lekára o vašom anamnézu. Medzi ne patrí história pečeňové choroby, obličkové ochorenia, pľúc / problémy s dýchaním (sleep Apnea), zneužívaním drog alebo alkoholu, alebo akékoľvek alergie. Táto droga spôsobuje závraty, ospalosť alebo poruchy videnia. Preto by ste mali byť opatrní pri činnostiach, ako je riadenie vozidiel alebo pomocou strojov. Mali by ste tiež obmedzia príjem alkoholickými nápojmi. Táto liečba sa neodporúča počas tehotenstva pretože môžu spôsobiť fetálny potenciálne škody. Takže by ste informovať lekára, u vás sú gravidné. Táto droga tiež prechádza do ktorej materského mlieka môže ovplyvniť dojčatá sa. Preto prsia-napájanie kým pomocou tohto liekmi sa neodporúča.

Úzkosť Informácie
Úzkosť Poruchy
Panic Attack PRIZNAKY
Stresujúce udalosti
Fenelzín (Nardil)
Výkon Úzkosť
Buspirón (Buspar)
Úzkosť terapeut
Paroxetín (Paxil)
Stres a strach
Úzkosť lieky