Chlórpromazín koncentruj-Oral, Thorazine

Chlórpromazín koncentruj-Oral, Thorazine medicína je dôležitou ktorá sa používa na liečbu niektorých foriem psychickej alebo emoční podmienkach. Chlórpromazín koncentruj-Oral, Thorazine sa používa aj pri liečbe úzkosťou a depresiou. Tento liek sa používa na ovládanie škytavka, znižujú úzkosť a nevoľnosť liečbe a tiež vracaním.

Chlórpromazín koncentrát-Oral, Thorazine sa všeobecne užívať s jedlom alebo mliekom v prípade žalúdočnej naštvaná. Ak doktor odporúča akékoľvek iné metódy, potom pacienta, ktoré by malo nasledovať techniky. Ten by mal starostlivo zrieďte prípravok s 2oz. (60ml) alebo viac vody, mliekom, šťavy, kávu, čaj alebo akýchkoľvek iných sycenými nápoj. Tento liek môže tiež zmiešané s alebo jablkový puding. To je potrebné vziať liek ihneď po zriedený.

Ak osoba bola pričom chlórpromazín koncentrát-Oral, Thorazine na dlhú dobu, mal by nemala naraz prestať užívať ho. Lekár by mal vždy byť konzultovaný pred medicína je zastavený. V niektorých prípadoch sa na liek môže trvať asi dva týždne na to ukázať svoju reakciu.

Teda osoba by mala byť pacient dostatočne čakať u lieku preukázať jej účinky.

Existuje celý rad vedľajších účinkov pričom chlórpromazín koncentrát-Oral, Thorazine. Niektoré z hlavných nežiaduce účinky patrí zápchou, ospalosť, zmeny videnia v ústach a suché. Okrem týchto pacientov môže vyskytnúť nepokoj, stuhnutosť svalov, slabosť, problémy s rozprávaním, strata rovnováhy alebo masku-ako je výraz tváre. Ten môže dôjsť chvenie alebo pretrepaním, závraty smacking rtu či iné nekontrolovateľné pohyby, ťažkosti močenie a kožné vyrážky / sfarbenie. Lekár by mali byť konzultované bezodkladne ak niektorú z týchto symptómy naďalej trvajú.

Niektorí ľudia tiež rozvíjať hrdla, nezvyčajné modriny alebo krvácanie, bolesti žalúdka, žltnutie očí alebo kože, tmavé moči alebo horúca suchá koža. Pacient môže vyskytnúť závažná stuhnutosť svalov, zámeny horúčku, kŕče, nepravidelný / rýchly srdcový, zvýšené potenie, predĺženým alebo bolestivé erekcie, keď sa chlórpromazín Koncentrát-Oral, Thorazine. Niektoré alergické reakcie, ako je vyrážka svrbenie, opuch, silné závraty, a zkormoutil dýchanie možno aj spôsobené v dôsledku tohto liek.

Chlórpromazín koncentruj-Oral, Thorazine sa vyhýbať by pacienti, ktorí majú tehotné alebo dojčenie matkám. Lieku môže mať vplyv na plod alebo dojčatá odkojila poškodiť. A pacient by tiež mali informovať lekára o svojom ochorení, ktoré môžu obsahovať vysoké, alebo veľmi nízky krvný tlak pečene alebo srdcového ochorenia, Reye syndróm, alkoholu alebo drog závislostiam nervového systému problémy, poruchy krvi alebo alergiou (najmä drog alergia).

Pacient by mal byť tiež opatrný pri súčasnom konaní. Ten by sa mali vyvarovať pitia alkoholu a predĺženým nedeľu expozície pričom chlórpromazín koncentrát-Oral, Thorazine. Táto medikácie môže tiež ho citlivé na teplo mŕtvica. Pacient by sa mali pokúsiť vyhnúť namáhavá dielo alebo výkon pričom toto liečivo.

Vzhľadom na hrudi Úzkosť
Alprazolam (Xanax)
Úzkosť a depresia
Benzodiazepíny
Panic úzkosť Attack
Psychoterapie
Nakladanie s Úzkosť
Úzkosť Striedanie
Tranquilizers
Zovšeobecnenie úzkostné poruchy (GAD)
Stres Striedanie