Paroxetín (Paxil)

Paroxetine (Paxil) is an anti-depressant drug prescribed in case of general anxiety or depression. Paroxetín (Paxil) má vplyv na chemické látky, ktoré nervy v mozgu používať na komunikáciu s ostatnými. If there is an imbalance in the amounts of the different neurotransmitters that are released, depression may be caused. Paroxetine (Paxil) works by inhibiting the reuptake of serotonin which allows more serotonin for the nerves to be taken up. To patrí k drogovej kategórie selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu (SSRIs). Niektorých iných liekov z rovnakej kategórie sú fluoxetín (Prozac) a sertralín (Zoloft).

Paroxetín (Paxil) je predpísaná hlavne pre ľudí, ktorí trpia obsedantně-kompulzívna porucha, panické poruchy, depresie alebo předmenstruální dysforický poruchy. Paroxetine je ako jediné dennej dávke, ktoré sú podávané pacientom po ránu. Trvá niekoľko týždňov, na vedomie, že účinok lieku. In case of obsessive- compulsive disorder and panic disorder, the dosage may be higher than that for depression. Dávky môžu byť upravené v závislosti od veku pacienta, rovnako ako jeho anamnézu.

Paroxetínu (Paxil) schválená pre kontinuálne aj intermitentnú liečba předmenstruální dysforický poruchou. Ženy všeobecne ČR Pacil raz denne po dobu dvoch týždňov-pred začiatkom ich menštruačný cyklus.

Pregnant and nursing mothers should avoid this medicine as most of the antidepressants have side effects, though no studies have been conducted on this. Niektoré zo spoločných Paroxetine nežiaduce účinky (Paxil) sa úzkosť, potenie, nevoľnosť, zníženie chuti do jedla, ospalosť, závraty, nespavosť a mužské sexuálne poruchy. A dry mouth may also be caused in some cases.

Náhla odvolanie Paroxetine zaobchádzania (Paxil) bola spojená s príznakmi problematické. Niektorí ľudia sa objavia príznaky ako sú závraty, únava, tŕpnutie v končatinách, nevoľnosť, najživšia sny, podráždenosť a zlú náladu. Nehľadiac na to, zrakové poruchy a bolesť hlavy možno tiež všimli.

Objavili sa prípady, kde bolo nápadné, že Paroxetine (Paxil) zvýšili depresia a zhoršila situácia. To drog môže zvýšiť samovražedné myšlienky. It may also result into various other complications. Tak, pacienti, ktorí tento liek predpísaný potrebné neustále sledovať. Lekári by mali byť okamžite informovaní o zmenách správania a samovražedné sklony.

Úzkosť Mierka
Bylinné Opravné prostriedky na liečbu Úzkosť útokov
Valium
Faktory životného prostredia
Panic úzkosť Attack
Tranquilizers
Bolesti hlavy Kvôli Úzkosť
Duloxetín, Cymbalta
Amitriptylín Z Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil
Stres, úzkosť a depresia Resource Centre
Považovanie Úzkosť