Imipramín (Tofranil)

Imipramín (Tofranil) je antidepresív drog, ktoré patria k triede antidepresíva tricyklické. Jedná sa hlavne predpísané pre liečbu klinických depresiou. Imipramín (Tofranil) bol jeden z prvých antidepresív tricyklických drog sa v záujme úzkosti a depresie. Bolo to prvýkrát použité pri liečbe psychotické ochorenia, napríklad schizofrénie. Avšak, to nebolo veľmi úspešné, pretože vedie k väčšej miere psychóza. Avšak klinické štúdie preukázali že mal v najsilnejšie antidepresívum kvalít. Je potlačená aj najzávažnejšie formy depresie. Zároveň je spôsobená hypomanic reakcie a máničky v mnohých pacientov. Imipramín (Tofranil) teda používa na liečbu týmito druhmi depresií, ktoré sú rezistentné voči iným formám liečby.

Imipramín používania (Tofranil) bol znížený po rozvoju SSRIs. V súčasnosti tvoria-druhej línii liečby u pacientov s depresiou. Imipramín (Tofranil) tiež používa na liečbu niektorých prípadoch po otrasový syndrómu ADD a migrény. Pediatricians predpísať pre nočné pomočovanie a pavor nocturnus.

Táto droga sa blokuje reuptake serotonínu a noradrenalínu zo. Navyše spôsobí eufórii blokovaním tela muscarine receptorov.

A imipramín kombinácie (Tofranil) a MAO nikdy nie je venovaná pacientom, pretože to by mohlo viesť až ťažké kŕče, kŕčovitosť, koma a ani smrť. Pacienti, ktorí majú skúsenosti s krvný dyscrasias nie sú imipramín podávaný (Tofranil). Nemal by byť používaný u pacientov trpí poškodenia obličiek alebo pečene. Ľudia, ktorí majú precitlivelé až tricyklické antidepresíva, najmä tie z dibenzazepine skupine nie sú imipramín danej (Tofranil).

Užívanie imipramín (Tofranil), môžu spôsobiť niektoré nežiaduce účinky v príslušných pacienta. Medzi ne patrí alergické reakcie, v ktorej pacienta rozvíja ošípaných a má ťažkosti s dýchaním. To môže byť sprevádzané náhla strata hmotnosti a oteklost do tváre alebo inštitúcii. To môže viesť k drogovej pacienti trpia časté infekcie alebo krvácanie z nosa. Jeden z najvýznamnejších imipramín vedľajšie účinky (Tofranil) je nezrovnalosti pri srdcový rytmus. Okrem toho môžu mať vplyv mozgu a nervový systém. Tieto vedľajšie účinky zahŕňajú ortostatickej hypotenzia, bolesti hlavy necitlivosť, úzkosti a halucinácie. Niektorí pacienti môžu dokonca záchvatmi alebo choďte do kóme kvôli liek vedľajšie účinky. Príznaky predávkovania imipramín z (Tofranil) obsahovať tachykardia, rozšírenie QRS je zložitá a neurologických príznakov. Väčšina z sympyoms predávkovania je rovnaký ako v ostatných antidepresív tricyklické.

Duloxetín, Cymbalta
Cure Úzkosť útokov
Bylinné Opravné prostriedky na liečbu Úzkosť útokov
Útok Úzkosť a depresia
Stres
Príčiny Úzkosť
Dieťa Úzkosť
Vzhľadom na hrudi Úzkosť
Zovšeobecnenie úzkostné poruchy (GAD)
Typy Úzkosť
Midwest Centrum Stres a strach