Tricyclics

Tricyclics sú typu antidepresív liekov, ktoré sú použité na liečbu pacientov trpiacich depresiami a úzkostných porúch. Sú používané na liečenie nespavosť, úzkosti, podráždenosti črevo syndróm a bulímia nervosa. Tie boli tiež použité pre schizofréniu, patologickej smíchy alebo brečela a perzistující škytavku. Pediatricians predpísať Tricyclics pre liečbu porúch pozornosti-hyperaktivita, fóbie školy, odluka a úzkosť-obsedantní kompulzívna poruchou. Táto antidepresíva sa tiež používa na liečbu a profylaxiu chronickej migrény bolesťou. Dezipramín, imipramín amitriptylín a patrí medzi najčastejšie Tricyclics predpísaný.

Tricyclics sú tzv pretože sa atómy na drogách ‘molekuly sú usporiadané do troch kruhov. Tieto drogy boli použité prvýkrát v 1950 na. Väčšina tricyklických antidepresív majú upokojujúci účinok na pacientov. Tieto lieky sa zabránilo neurónov pre retaking serotonínu a noradrenalínu neurotransmiterov. Príznaky depresie mnohých pacientov nereagujú na Tricyclics približne 2 až 4 týždňoch.

Tricyclics boli medzi najčastejšie predpísané antidepresíva po mnoho rokov. Avšak, sú teraz nahradené novším a drog SSRIs. To je preto, novšie lieky majú menej vedľajších účinkoch.

Tricyclics sú predpísané keď príznaky pacient trpiaci refrakterní depresia nereagujú SSRIs sa. Pacienti nie sú závislé na Tricyclics dostať. Drog je nežiaduce účinky obvykle opadne po depresia potlačia. Tieto nežiaduce účinky patrí suchý ústa poruchy videnia, hypertermia, močový retencie a suchý nos. Nepokoj, ospalosť, na váhe aj nepravidelné srdcové rytmy sú niektorí z ďalších vedľajších účinkov že osoba môže skúsenosť.

Na predávkovanie Tricyclics môžu byť smrteľné. Dôvodom je to, že predávkovanie ovplyvňuje srdce, a centrálny nervový systém. Hlavnými príznaky otravy drog patria záchvatov, halucináciami, hypotenzia a poruchy srdcovej rytmov. Najzávažnejšie komplikácie tricyklických predávkovania sú dysrhythmias a srdcových záchvatov. Žalúdočné dekontaminácia pomocou aktívneho uhlím je počiatočný liečbu že pacient z predávkovania tricyklické prechádza.

Pacient z tricyklických predávkovania je monitrerd v ICU po dobu najmenej 12 hodina. Tu pacienta krvný tlak i tepová frekvencia sú neustále kontrolované a dýchacie cesty udržiavané. Hydrouhličitanu sodného môžu byť podávané ako protilék. Pri danej intravenózne, hydrogenuhličitan sodný pojednáva o kardiovaskulárnych komplikácií tricyklických otravy. Zachytení priviedol na ktorý liek predávkovania zvyčajne opadnout o svoje vlastné. Benzodiazepíny sa podáva v záujme liečbu hyperaktivity svalová. Na predávkovanie Tricyclics sa potenciálny problém u detí vo pediatricians väčšinou týchto predpísať lieky na liečbu depresie a posteľ navlhčení.

Úzkosť v Psy
Stres Striedanie
Päť hlavné druhy strach porucha
Považovanie Úzkosť
Klomipramín (Anafranil)
Sertralín (Zoloft)
Stres management
Skúšobná Úzkosť
Citalopram (Celex)
Úzkosť lekárstvo
Detstvo Úzkosť