Venlafaxín (Effexor)

Venlafaxín (Effexor) nový Anti-depresiu drog, ktoré bolo veľmi účinný v liečbe depresie. Tento liek ovplyvňuje chemické posly v myslení, ktoré sú známe ako neurotransmitery. Ak tieto neurotransmiterov čeliť akýkoľvek druh nerovnováhu, osoba môže čeliť depresia. Venlafaxín (Effexor) je věřil k posilneniu pôsobeniu neurotransmiterov. To zase znižuje depresiu. V súčasnosti tento liek je dostupný celého sveta.

VENLAFAXÍN (Effexor) je predpísaná pre pacienti trpí depresiou, depresiou súvisiace s príznakmi úzkosti, generalizovaná úzkosť poruchy a sociálnej úzkostné poruchy. Je predpísaný pre liečbu dospelých, ktorí majú Panická porucha. Tak, ako deti aj dospelí môžu prijať tento liek po konzultácii lekára riadne.

Venlafaxín (Effexor) by mal byť používaný s jedlom, v správnej dávky pokynov lekára. V dávkach, ktoré sú predpísané sa môžu líšiť od jednej osoby na druhú. Účinky lieku nemôžu byť všimol pred 1-2 týždne. Tento liek môže byť aj jablkový.

Ak je liek vo forme tabliet alebo kapsula je kropili zložkami možno o jablkový a potom prijať.

Venlafaxín (Effexor) môže viesť v život ohrozujúcich interakcií-ak sú vzaté v MAO inhibítory Nardil a Parnate podobné. Mala by existovať minimálny rozdiel 14 dní medzi pričom tieto dva druhy liekov. Tento liek má potenciál pomaly reflexov alebo poškodiť úsudku. Preto je potrebné prijať, kým začnete tento liek užívať.

Venlafaxín (Effexor) neboli testované v prípade tehotné ženy a dojčiace matky. Je však potrebné poznamenať že všetky antidepresíva má nepriaznivý účinok na dojčiace mamičky a tehotné ženy. Preto by mali byť prijaté až po porade s lekárom.

VENLAFAXÍN (Effexor), ako každé iné Anti-sedatívum, môže vyvolať nevoľnosť, bolesť, úzkosť, nespavosť, ospalosť a strata chuti do jedla. Okrem toho, zvýšený krvný tlak môže dôjsť. Preto na meranie krvného tlaku na pacienta by mala byť pravidelne monitorované. Záchvaty boli hlásené v čase. Je potrebné tiež poznamenať že ak proti-tlmiacich je prerušené náhle závrat, bolesti hlavy a nevoľnosť, mohlo spôsobiť. Okrem týchto zmien náladu alebo zmeny vo čuch a chuť môže prebiehať. To znamená, že dávka lieku by mala byť znížená pomalšie.

Fenelzín (Nardil)
Úzkosť terapeut
Úzkosť liečia
Imipramín (Tofranil)
Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov)
Úzkosť prášky
Úzkosť
Zdravie Úzkosť
Úzkosť Podpora
Posttraumatické stresové poruchy (PTSD)
Buspirón (Buspar)