Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov)

Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov) sú skupiny antidepresív používané pri liečbe depresie atypických. Sú známe aj pomáhať ľuďom, ktorí si chcú prestať fajčiť. Interakcie niektorých druhov potravín s monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov) môže mať veľmi vážne výsledky. Z tohto dôvodu, ktoré sú používané maoistov ako poslednímrádku ošetrenie. Sú predpísané pacientom, ktorí nereagujú na iné druhy antidepresív.

Novšie formy monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov) sú niekedy používajú najprv-line antidepresívum terapia. Sú predpísané pre pacientov trpiacimi sociálna úzkosť agrophobia alebo. Bezpečnejšie alternatívy patrí moklobemid a selegilín. Maoistov ovplyvniť dopaminergné neurónmi a môžu tak byť použité na liečenie Parkinsonovej choroby. Môžu byť predpísaná u pacientov trpiacich migrény.

Izokarboxazid, fenelzín, moklobemid a tranylcypromín sú niektorí maoistov formy. Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov) brániť katabolizmus diétna amíny sú-li prijať ústne. Je-li črevnej inhibíciou MAO-A hromadí v dostatočnej miere hypertenzní krízu môže dôjsť pri potraviny, ktoré obsahujú Tyramín je skonzumuje.

To môže spôsobiť hyperserotonemia Ak potraviny obsahujúce tryptofán sa konzumujú. Výška maoistov, ktoré môžu vyvolať reakcie závisí na dávku, a odlišný od osoby, na osoby.

Monoamines mozgu sú hormóny, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri depresii. Monoamíny oxidáza je enzým vyrobené tela, ktoré bežne Monoamines čistí von. Monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov) neohrozuje monoamíny práce a tým umožnil mono neurotransmitery zostane aktívny. To zníži vážnosti depresia v osobe.

Tyramín je druh mono ktoré sú spojené s krvný tlak. Keď monoamíny oxidázy Inhibítory (maoistov) sú prijaté, mono oxidázy, nemôžu kontrolovať Tyramín úrovniach. Nemôže kontroly hladiny neurotransmiterov buď. Hypertenzia je spôsobená ak úroveň Tyramín je príliš veľké prekážky. Ak tento nárast Tyramín je príliš náhla môže vyvolať hypertenzní kríze, čo sa o smrteľné zvýšenie krvného tlaku. Z tohto dôvodu, prečo by ľudí, ktorí majú v MAOI liekov sa odporúča vyhnúť sa potravín, ktoré obsahujú vysoké úrovňou Tyramín.

Kvasené potraviny ako je syr starší, Chianti a iných druhov zralá vína väčšinou obsahujú vysoké hladiny Tyramín z. Pečeň sú ďalšie Tyramín zdrojom. Bôby levodopa obsahovať. Sójové výrobky, nesolili mäsa, kaviáru snehu a hrachová zrna tiež mali by byť vylúčené, pretože obsahujú vysoké úrovňou Tyramín dňa.

Ľudia s Úzkosť
Známky Úzkosť
Citalopram (Celex)
Školenie Ako sa k liečbe úzkostné poruchy
Benzodiazepíny
Kognitívne-behaviorálna terapia
Midwest Centrum Stres a strach
Výkon Úzkosť
Úzkosť Fórum
Vysoká Úzkosť
Úzkosť lekárstvo