Anti-Úzkosť drogy

Má anti-úzkostné liečbu existuje? To je hlavné, ktoré sú vyzvaní väčšina pacienta strachu alebo depresie. Ak ste účastníkom úzkosť a hľadáte nejaké relevantné informácie týkajúce proti úzkosti-drogám, čítate túto článku. V tom článku sme sa diskutovalo o dávke, bezpečnostné a nežiaduce účinky liekov proti úzkosti-. Anti-úzkostné drogám sú väčšinou tranquilizers ktorá sa používa v liečbe pre úzkosť a týmto drogám pomáhajú znižovať napätie rovnako ako podráždenie že dochádza od úzkosti.

Anti-úzkostné drog sú osobitným typom liekov, ktoré sú predpísané pacientom znížiť nadmerný úzkosť, nervozita a napätie. Pacient s sociálnej fóbie porucha alebo rôzne druhy fóbií môže aj tento liek v referenčnej zo skúseného lekára. V niektorých prípadoch proti úzkosti-lieky sú tiež predpísaný k pacientom sa mierne prechodné záchvaty strachu a niektoré špecifické fóbie. Klinicky významnú úzkosť je vyléčitelný s pomocou-proti úzkosti lieky. Existujú určité špecifické príznaky úzkosti-protizápalové lieky a tieto príznaky sú uvedené ďalej.

Podľa lekárskych vied, v liečbe úzkostných zmenilo zo všetkých bežných agentmi úzkosťou. Tradičné anxiolytics oveľa účinnej pacientom, ktorí vyžadujú rýchle zlepšenie. Benzodiazepíny sú najužitočnejšie medicína a tiež počítajú medzi najúčinnejšie-proti úzkosti lieky. Jedná sa o najlepší anxiolytics typ a mala by byť sledovaná 30 – 60 minút pred vystavením očakávaného napätia úzkosť.

Anti-úzkostné drog, benzodiazepíny nejaké závažné nežiaduce účinky rád stratou koordinácie a ospalosť, únavu a zmätenosť duševné spomalenie. Tieto účinky sú väčšinou zaznamenali vo pacientmi s benzodiazepínmi liek na liečbu úzkosť a depresia. Po odporúčanie lekára, jedna by mala mať proti úzkosti-drogám. Ďalej sa u pacienta môže niektoré čelia veľké problémy s týmito-proti úzkosti lieky ak osoba, náhle zastavenie príjmu z týchto liekov. Tieto závažné problémy, patrí vratkost, úzkosť, nespavosť, závraty, strata chuti do jedla, bolesti hlavy horúčku, psychóza, a záchvaty.

Anti-úzkostné drogy sú dostupné iba z odporúčania skúseného lekára a týchto drog je opatrený vo forme púzdro, tablety, rektálna, kvapalných a injekciu. Tieto lieky môžu pacienti v pokoji a uvoľnene. Niektoré zo značiek proti-zahŕňa Atarax úzkosti lieky (hydroxyzine forme hydrochloridu), Libritabs (chlordiazepoxide) buspirón (buspirón hydrochloridu) a mnohé iné. S riadnu lekársku poradenstva a pomoci proti-úzkostné liekov, úzkosťou je vyléčitelný počas niekoľkých dni.

Psychoterapie
Teplo Stres
Úzkosť Ako Emotion
Stresujúce udalosti
Amitriptylín Z Perphenazine-Oral, Etrafon, Triavil
Sertralín (Zoloft)
Úzkosť drogy
Librium
Úzkosť Poradenstvo
Prírodný liek na strach
Úzkosť Mierka