Fenelzín (Nardil)

Fenelzín (Nardil) je antidepresívum drog. Táto droga je mono oxidáza inhibítora. Je derieved z hydrazínu, ktorá sa podobá MAO substrátoch. Fenelzín (Nardil) zvyšuje úroveň depresie bojujú chemikálie v mozgu. Avšak, táto droga môže komunikovať s určitým druhom lieky a potraviny spôsobiť nežiaducich vedľajších účinkov.

Depresia spôsobuje pocity smútku a bezcennost na pacienta. Osoby trpiace depresiou môžu tiež skúsenosť nespavosť, strata záujmu, v činnostiach v bežnom živote, pocit viny a psychického vyčerpania. U niektorých pacientov sa môže tiež stať samovražedného. Fenelzín (Nardil) je použitý na liečbu tieto príznaky depresie. Niekedy môže byť použitý pre liečbu závislostí kokaínom, bolesti hlavy a záchvaty paniky.

Použitie fenelzín (Nardil) môže viesť veľa vedľajších účinkov. Patria k nim únava, diziness, cukání a svalových spazmami. Pacienti môžu byť slabosť, bolesti hlavy a otrasy. Používanie tejto drogy môže tiež spôsobiť opuch v dôsledku zadržania tekutín do tela. Žalúdočné a črevné poruchy sú spôsobené fenelzín (Nardil).

Tiež to môže viesť k pacientovi spanie na dlhú dobu, alebo jeho krvný tlak klesá keď stúpa rýchlo z lôžka. Lekár by mal byť bezodkladne informovaná ak intenzite tieto príznaky zvyšuje. Lekár môže posúdiť, či je bezpečné pre pacientovi ďalej používať tento liek.

Niektoré opatrenia by mali byť prijaté na ľudí, ktorí majú unergoing fenelzín (Nardil) liek. Nemali by konzumovať potraviny bohaté na bielkoviny ktoré bolo skvasený morený, údený alebo kontaminovaná baktériami. Úroveň účinnosti Nardil znižuje v dôsledku fajčenia cigarety. Tehotné ženy by nemali tento liek. Osoba, ktorá je alergická na fenelzín alebo akékoľvek iné antidepresíva musia definitívne informovať svojho lekára a farmaceuta o svojej alergii. Príjmu tejto drogy by nemali byť náhle zastavená, pretože to môže spôsobiť kŕče, alebo nočné mory miešania.

Príznaky fenelzín (Nardil) predávkovania patrí kŕčov, nepokoj a zaostalých vypuklý na hlavu. A kto vzal predávkovania tejto drogy môže dôjsť k čeľuste kŕče svalov, bolesť na srdci a ospalosť. A drogovej predávkovanie môže vyvolať určitú osobu k blouznit, potí, stane tuhej alebo zemdlené. Lekár musí byť informovaná okamžite, ak sa u pacienta vykazuje príznaky Nardil predávkovaním.

Nálada prsteňov
Ľudia s Úzkosť
Úzkosť v Psy
Sertralín (Zoloft)
Úzkosť liečia
Bromazepam-Perorálne tablety
Benzodiazepíny
Panic Attack PRIZNAKY
Úzkosť psychológ
Faktory životného prostredia
Ako sa Úzkosť diagnostikovaná