Tranylcypromín (Parnate)

Tranylcypromín (Parnate) je antidepresívum droga, ktorá je predpísaná pre určité prípady poruchy úzkosti a depresie. Táto droga je mono alebo MAOI inhibítora oxidázy. Je klasifikovaný ako neselektivního-hydrazín MAOI a pôsobí veľmi rýchlo sa u pacienta. Tranylcypromín (Parnate) bojuje s depresiou by bránili mono oxidáza. Je vplyv amíny ako tryptamínu, melatonín, dopamín a HT-5.

Tranylcypromín (Parnate) sa používa pri liečbe depresie ktorá je rezistentná na iné druhy antidepresív. Táto droga je väčšinou predpísaná u pacientov trpiacich anergic atypické depresie. Takisto sa používa na liečenie ťažkým záchvatmi depresie že nie je priložený melancholie. Niekedy je predpísaný post-traumatické stresové poruchy.

Pacient, ktorý trpí kardiovaskulárnych ochorení, chemoterapeutiká alebo s cerebrovaskulárna vadu, by nemali byť uvedené v prepočte (Parnate). Táto droga môže interagovať s určitým druhom jedla a liekov spôsobiť ťažkú komplikácií. Je z toho dôvodu, že pacienti, ktorí majú v prepočte na lieky mala riadiť prísnu diétu.

Nemali by prijať iné medicína bez prvej porade svojho lekára.

Tranylcypromín (Parnate) by mali byť brané v lôžkových nastavenia podľa vedením kvalifikovaných a skúsených lekárov pacienti, ktorí majú hypotenzia alebo hypertenziou. To umožní, aby lekári na liečbu pacienta ihneď prípadné komplikácie dochádza. Silné bolesti hlavy patria príznaky hypertenzní kríz. Preto pacienti, ktorí často máte silné bolesti hlavy by malo brať v prepočte pod lekárskym dohľadom, pretože nebudú môcť diagnostikovanie hypertenzní krízy. Ľudia s nízkym BMI musí brať iba touto drogou v lôžkových nastavenia. Je to preto, že zvyčajne spôsobuje v prepočte na osobu, na voľnej hmotnosti.

Na predávkovanie v prepočte (Parnate) môže vyvolať pacientov špecifikovalo stav nárazom. To môže byť aj u citlivých pacientov sú touto drogou. Niekedy v prepočte na predávkovanie môže hyperpyrexia vyvolať, kŕče, a hypertenzní kríz. Tieto príznaky môžu viesť k nepružnosti a kómu. Obvykle symptómy predávkovania sa v prepočte viac intenzívne verzia účinok a vedľajšie účinky týchto drog.

Interakcie v prepočte (Parnate) niektoré druhy potravín môžu vyvolať reakciu. Preto pacienti, ktorí berú túto drog nemali potraviny bohaté na amínom prekurzory, alebo exogénne amínov. Potraviny, ktoré obsahujú Tyramín patrí tofu niektoré červené vína vo veku syrov a údená mäso. Jednotný porcií kvasiniek bovril výpisy a Marmite možné fatálne pacientom, ktorí podnikajú v prepočte na. Skazené a kontaminácia potravín obsahuje vysoké hladiny Tyramín, čo môže veľmi nebezpečne.

Faktory životného prostredia
Separačnú úzkosť v Psy
Separačnú úzkosť
Zovšeobecnenie úzkostné poruchy (GAD)
Ako sa Úzkosť diagnostikovaná
Brain chémia
Midwest Centrum Stres a strach
Panická porucha
Tricyclics
Úzkosť Striedanie
Panic