Benzodiazepíny

Akékoľvek niekoľkých podobným lipofilných amíny, ktoré sú použité ako svalové alebo vzhľadom tranquilizers hypnotiká a sedatíva alebo sú najlepšie známe ako benzodiazepíny. Hlavne, benzodiazepíny sú osobitným typom psychoaktívnych liekov, ktoré sú predpísané na pacientov. Tieto drogy, ako sú drobné tranquilizers reagujú. Benzodiazepíny sa drogy alebo anticonvulsant drogám sú väčšinou v účinkom centrálneho nervového systému ľudského organizmu, ktoré spomaľujú ho smerom nadol. Väčšina lekárov predpisovať lieky benzodiazepínmi k pacientom, ktorí trpia nespavosťou, úzkosť, nepokoj, svalový spazmus a záchvaty. Existuje mnoho ľudí, ktorí sú utrpenie ďaleko problém vzhľadom k náhlej odňatia alkoholu. Pre tento typ ľudí je benzodiazepíny aj vhodnejšie.

Podľa lekárskych vied a chemické analýzy, existuje niekoľko spoločných foriem benzodiazepíny, ktoré sú tiež uznané ako klasická benzodiazepínmi. Tieto klasické benzodiazepíny skladá clonazepam (Klonopin), bromazepam (Lexotanil alebo Lexotan), flurazepam (Dalmane), oxazepam (Serax), chlordiazepoxide (Librium), temazepam (Restoril), lorazepam (ativan alebo Temesta), diazepam (Valium), nitrazepam ( Mogadon) a clorazepate (Tranxene).

Väčšinu týchto liekov patrí-5-fenyl 1 ,3-dihydro-1 ,4-benzodiazepín-2 jedno-spodek.

Mimo tieto klasické benzodiazepíny existujú niektoré ďalšie typy alprazolam benzodiazepíny, ktoré sú (Xanax), flunitrazepam (Rohypnol), mexazolam (Sedoxil), estazolam (ProSom), triazolam (Halcion), midazolam (Dormicum) lormetazepam a (Loramet). Okrem toho niektorí z nonbenzodiazepines lieky sú tiež zavedená a molecularly toto sú odlišné od benzodiazepínov drog. V podstate benzodiazepínov sú predpísané získať úľavu z ťahu, nervozita a iné duševné poruchy a týchto drog spomalila centrálny nervový systém.

Benzodiazepíny sú osobitným typom proti úzkosti-drogám a týchto drog sú k pacientovi prekonať stresujúce situácie. Existuje niekoľko ľudí, ktorí majú nezvyčajne vysoká úroveň úzkosťou. Pre týchto ľudí, benzodiazepíny drog je veľmi efektívny a pomáha im ku kontrole svoje pocity a emocionálne poruchy. Okrem týchto príjmov benzodiazepíny tiež poskytnúť úľavu z niektoré závažné problémy, ako problémy s dýchaním, nevoľnosť, nejasnosť, búšenie srdca, a nevoľnosť.

Lieku benzodiazepínov aj rad terapeutického využitia. I keď tento liek je veľmi bezpečné a efektívne, ale krátka-termín príjem tento liek môže vytvárať vážne zdravotné problémy, ako je úzkosť, depresia, bolesť hlavy, únava a mnoho ďalších významných problémov. V benzodiazepínov lieky sú známe ako najčastejšie používaných liekov na liečbu porúch je panika. Ak sa pozeráte na nejaký problém s depresiou alebo napätia konzultovať svojho lekára a prvý štart na medikační strachu.

Rys Úzkosť
Obsedantně-kompulzívna porucha (OCD)
Úzkosť Striedanie
Cure Úzkosť útokov
Bolesti hlavy Kvôli Úzkosť
Buspirón (Buspar)
Úzkosť Informácie
Stres Striedanie
Päť hlavné druhy strach porucha
Nálada prsteňov
Zoznam fóbií