Clonazepam (Klonopin)

Clonazepam (Klonopin) je obľúbenou drogu ktorá je oveľa používa v Spojených štátoch, Európe, Južnej Ameriky, Indie, Kanady a Austrálie. V podstate Clonazepam (Klonopin) je derivát benzodiazepíny, a je veľmi silný anticonvulsant i anxiolytikum liek. Tento typ lieku ovplyvňuje chemické komponenty ľudského mozgu. Ako benzodiazepíny drog, Clonazepam je predpísaný lekári na liečbu niektorých závažných duševných ochorení, ako je panika poruchou, depresie, záchvatov, duševných stresu atď Tento liek sa používa aj pri liečbe proces mnohých ďalších chorôb.

Existuje niekoľko obmedzení majú Clonazepam (Klonopin) liek. Ak pacient z úzkosti trpí ťažkou obličkové ochorenia, ochorenia pečene, astmou, pľúc, zápal priedušiek, psychické ochorenia, potom osoba, nemôže tento liek užívať. Ak chcete tento lieky, jedno majú poradiť skúseného lekára. Clonazepam (Klonopin) je v tehotenstve FDA kategória D, ktoré znamená, to nie je dobré medicíny pre nenarodené dieťatko. Okrem nej matky nie je povolené prsia-krmivá v priebehu procesu s Klonopin zaobchádzania.

Je veľmi dôležité, aby rokovania s uznávaným lekárom Klonopin pred nástupom (clonazepam).

Byť proti-úzkostné lekárstvo, Clonazepam (Klonopin) zvýšiť účinky-gama aminobutyric kyseliny (GABA) v mozgu. GABA je nervový mediátor že potláča aktivitu ľudského mozgu. Všimli, že je nadmerná aktivita v mozgu, môže viesť ku mnohých duševných porúch i úzkosti, alebo niekoľko iných psychiatrických porúch. Clonazepam (Klonopin) sa používa na liečbu všetkých týchto duševných porúch. Tieto lieky sú k dispozícii vo forme tabliet. Dávkovanie tabliet tomto kroku by malo nasledovať súlade s predpisom lekára.

Vo väčšine prípadov, Clonazepam (Klonopin) je predpísaná pre-krátky termín úľavy od hlavnej príznaky úzkosti alebo iné duševné poruchy. Hoci táto droga oveľa efektívny na pacientov však má viac vedľajších účinkov, ako je uvedené slabosti, strata orientácie, spánku, bolesť hlavy, pocit depresie, nepokoj, atď A náhle stiahnutie Clonazepam (Klonopin) liek môže byť príčinou mnoho zdravotných problémov, ako sú otrasy, vracaním, svalov sponou, potenie a mnohé iné.

Ak ste tiež trpia nespavosťou, a niektoré ďalšie symptómy úzkosti, môžete nahliadnuť skúseného lekára. Pomocou proti úzkosti-droga, ako Clonazepam, môžete ľahko zbaviť od svojho všetky duševné problémy.

Cure Úzkosť útokov
Úzkosť Sociálna pomoc
Stresujúce udalosti
Bylinné Opravné prostriedky na liečbu Úzkosť útokov
Úzkosť terapia
Pomoc pre Úzkosť
Úzkosť
Chlórpromazín koncentruj-Oral, Thorazine
Úzkosť Informácie
Librium
Separačnú úzkosť v Psy