Alprazolam (Xanax)

Xanax je značkou pre alprazolam medicína. Alprazolam (Xanax) je proti úzkosti-benzodiazepínmi drog. Táto proti-úzkostné drog sa používa pre-krátky termín úľavu od úzkosti a znižovať nervové napätie a obavy. V alprazolam (Xanax) je tiež predpísané lekármi v liečbe záchvaty paniky proces a činnosť depresiu. Ak je osoba utrpenie podráždenosti črevo syndróm a úzkosť v dôsledku neuróza, potom osoba môže mať priebeh Xanax liek. V tomto prípade je osoba prekonzultovať predpokladaný lekárom ako začnete tento spôsob benzodiazepínmi liek.

Alprazolam vedľajšie účinky (Xanax) môže oznámenia v týchto pacientov a je to po vyššej dávky príjmu tento liek. Kým pokračovať v liečbe úzkostných prijatím alprazolam liek, mal by sa dodržiavať správne dávkovanie je uvedené v lekára. Počas liečby, keď sa príznaky alergií alebo nejaké iné reakcie podobné včelstiev, opuch tváre, úst, jazyka alebo hrdla, dýchacie ťažkosti, potom osobou, by mala ihneď konzultovať s lekárom.

Všetky tieto príznaky sú závažné nežiaduce účinky z tohto typu drog. Okrem týchto fyzikálnych porúch existujú nejaké iné príznaky alprazolam. Tieto nežiaduce účinky sú uvedené nižšie —

Bolesť hlavy, únava, kĺbové bolesti a nezvyčajná slabosť je jednou zo závažných alprazolam nežiaduce účinky (Xanax) liek.
Ospalosť
Močenie menej ako obvykle, alebo vôbec
Znížili zábrany
Halucinácie
Depresívna nálada spolu s samovražedné myšlienky alebo tendencie
Agitácia
Hyperaktivita
Omdlévání
Problém s poruchami reči
Strata pamäti
Zápcha
Nevoľnosť
Hnačka
Poruchy v normálne chuť k jedlu, vrátane rozdielu v hmotnostných
Svalové cukání vrátane závažné kožné zápal

Alprazolam (Xanax) lieky priamo ovplyvňujú vo ľudského mozgu liečiť problémom chronického úzkosti a depresie. Byť triazolo benzodiazepínmi druh medicíny, alprazolam (Xanax) liek je dostupná s rôznymi silných rád 0.25mg 0,5 mg 1. mg mg +2. Tieto lieky sú tiež dostupné vo forme tabliet aj ústnym riešenie. Dá sa pokračovať v tejto drogy až na osem až mesiacov. Okrem toho pacient mladšie ako 18 rokoch sa navrhuje striktne vyhnúť sa alprazolam medikační (Xanax).

Existujú nejaké pokyny, ktoré musia byť splnené súčasne alprazolam užívania (Xanax). Dá sa brať tento liek v plnej výške alebo prázdny žalúdok. Ak je osoba trpiaci poruchou obličiek alebo pečene, potom ľudia mali konzultovať lekár pred odberom medikácie alprazolam tabliet alebo perorálneho roztoku. To sú tie správne spôsoby zaobchádzania s úzkosťou a ďalšími duševné problémy.

Stres Kameňolom
Úzkosť drogy
Zvládnutie Úzkosť
Lorazepam (ativan)
Príčiny Úzkosť
ESCITALOPRAM (Lexapro)
Úzkosť porucha PRIZNAKY
Existenciálnu úzkosť
Ako Cure Úzkosť
Triazolam, Halcion
Školenie Ako sa k liečbe úzkostné poruchy